10 Бакалаврат Програми в Маркетингове дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Маркетингове дослідження
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Маркетингове дослідження

Ступінь бакалавра призначений бути ступінь бакалавра вищого рівня в даній області. Його курс навчання побудований, щоб надати кандидату зі основоположного знання кращих практик та теоретичних основ даної області, а також її історії.

Що таке бакалавр в галузі маркетингових досліджень? Це градус спеціалізованого курсу навчання в підвалі маркетингу, який найбільше хвилює те, що робить рекламу ефективною або неефективною. Кандидати, які мають на цей ступінь дізнатися як загальні принципи ефективної реклами та конкретних шляхів для розробки стратегії цільових аудиторій. Програми ступінь в цій галузі, як правило, домогтися того, що шляхом поєднання традиційних маркетингових курсів і конкретних класів в цьому виді стратегічних досліджень, щоб надати студентам набір навичок, який орієнтований на можливості забезпечити розуміння, що для клієнтів і роботодавців.

Переваги отримання ступеня бакалавра в галузі маркетингових досліджень протягом більш узагальненої ступеня в області багато. Так як поле є як великий і складний, спеціалізація дозволяє студентам стати більш конкурентоспроможними, отримавши практику з навичками, вони, ймовірно, мають потребу в професійному плані.

Витрати на здобуття наукового ступеня в маркетингових дослідженнях, як правило, сильно варіюються в залежності від країни університету і його модель роботи. Щоб з'ясувати, які витрати за навчання в конкретній школи, то найкраще звернутися в цю школу.

Кандидати, які успішно завершили ступінь бакалавра в галузі маркетингових досліджень, як правило знайти роботу в рекламній індустрії, консультування фірм і компаній-клієнтів. Вони є життєво важливими членами команди на будь-який стратегічної команді реклами, і вони також, як правило, знаходять роботу в консалтингових фірмах, які радять агентствам зовні, а також.

Більшість програм ступінь в області стратегічного маркетингу також пропонують сильні компоненти дистанційного навчання.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.