Keystone logo

18 Бакалаврат Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Медіа та дизайн 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Медіа
  • Медіа та дизайн
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (18)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Медіа та дизайн

Холостяк 's ступінь часто готує студентів до професійної кар'єри через загальних класів та курсів, важливих для конкретного майора. Це може зайняти від трьох до семи років, щоб завершити цю ступінь.

Що таке бакалавр в області засобів масової інформації та дизайну? Це ступінь бакалавра поєднує в своєму класі навчання з практичним досвідом, щоб дати студентам технічні знання дизайну комп'ютерних засобів масової інформації. Специфіка програми залежить від установи, але багато зосередитися на управлінні проектами, теорії розвитку і виробничого процесу. Курси, необхідні для цього ступеня може включати в себе передові ілюстрації, який пише для цифрових засобів масової інформації, цифровий макет і дизайн, нових технологій, графіки руху, камери і зображення, медіа-оповідача, і графічного дизайну і артистизм.

Після завершення цього ступеня, студенти будуть мати можливість створювати як інтерактивні та активні відео, анімації та графіки.Ці навички можуть привести до позиції початкового рівня для робочих місць середнього управління в рамках зростаючої галузі графіки руху, виробництва, ігор, відео або дизайн.

Як ви намагаєтеся з'ясувати, якщо ступінь цього бакалавра є правильним для вас, ви повинні розглянути навчання. Типова вартість залежить від того, де школа знаходиться, де ви живете, як ви берете класи і скільки класів ви берете протягом семестру.

Отримавши ступінь бакалавра в галузі засобів масової інформації та дизайну, ви можете знайти роботу в різних областях. Деякі студенти в кінцевому підсумку з такими назвами, як арт-директор, менеджер проекту, веб-дизайнер, редактор відео, мультимедіа фахівець, ігровий дизайнер, аніматор, дизайнер, рекламного художника і менеджера зв'язку. Точне положення ви в кінцевому підсумку з може залежати від вашої області спеціалізації, попереднього досвіду і кар'єрних цілей.

Після того як ви з'ясувати, які магістрант програма підходить для вас і ваших кар'єрних цілей, вам необхідно подати заяву в школу.На щастя, процес подачі заявки досить простий. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.