28 Бакалаврат Програми в Медійні технології 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Журналістика та засоби масової інформації
 • Медіа
 • Медійні технології
Сфери навчання
 • Журналістика та засоби масової інформації (28)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Медійні технології

  Ступінь бакалавра, як правило, висока нагорода, що присуджується у вищу освіту. Випускники цієї програми може або перейти в кар'єрі позицій або вибрати працювати у напрямі подальшого академічних нагород. Програма ступеня зазвичай займає близько чотирьох років, щоб завершити; Випускники отримують 120 семестрових кредити в обраній ними галузі дослідження.

  Що таке бакалавра в галузі медіа-технологій? Ця програма спрямована на надання заснування в використовуваної технології для цифрових систем засобів масової інформації. Вони включають в себе технології, використовувані в аналізі ЗМІ, виробляючи інтерактивні медіа, розподіл цифрового змісту, і покоління інтерактивних засобів масової інформації. В закінчення студенти розуміють різні системи апаратного та програмного забезпечення, використовуваного для підтримки цифрових медіа. Випускники мають можливість розвивати цифрові медіа-проекти.

  З акцентом на творчість і виробництва, курсових в цій програмі готує студентів як з практичною основою в галузі електронної техніки, інформатики та цифровий медіа-технологій, і зосередитися на творчому розвитку програм, змісту, графіки та засобів масової інформації. Випускники готові взяти участь у виконанні і захоплюючі кар'єри в постійно розвивається медіа-індустрії.

  Витрати, пов'язані з участю в програмі цього бакалавра може варіюватися від однієї школи в іншу, особливо в ці школи розташовані в різних країнах. Для отримання більш детальної інформації про навчання і зборів, зацікавлені особи повинні звернутися школи на свій вибір.

  Цифровий медіа-індустрії стрімко змінюється і розвивається. Існує в даний час великий попит на людей, які можуть творчо забезпечують розвиток Інтернету, ігри та інформаційних систем.Випускники цієї програми можна знайти кар'єру з великими медіа-компаній, інтернет-компаній, і мультимедійних бізнесу. Назви Вакансії включають в себе Digital Media фахівець, цифрове зміст продюсер, фахівець з цифровою кампанії, аудіовізуальні фахівець, режисер цифрового контенту та засобів масової інформації, і менеджер з маркетингу. Кар'єра обіцяють цікаві та постійно мінливі досвідом роботи.

  Якщо ви зацікавлені в участі в цій програмі, подивитися на ваші варіанти навчання в лістингу програми. Використовуйте вперед форми, щоб зв'язатися школи. Для отримання додаткової інформації, це зручно для пошуку вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.