4 Бакалаврат Програми в Управління курортами 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Туризм і готельний бізнес
  • Туризм
  • Управління курортами
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Управління курортами

Ступінь бакалавра є академічним досягненням, який вказує на успішне завершення бакалавратом навчального плану. Зазвичай це займає близько чотирьох років, і курс навчання включає як загальні класи, так і заняття у вибраній спеціалізації.

Що таке бакалавр з управління курортом? Бакалавр в області управління курортом - це програма, орієнтована на принципи індустрії гостинності, управління події та маркетинг. Всі ці знання мають важливе значення для зацікавлених спеціалістів у готелях та курортах, а також можуть бути надані такі курси, як управління персоналом, маркетинг для готелів та курортів, а також принципи подорожі та туризму.

Деякі програми також пропонують стажування, щоб студенти могли практикуватись у середовищі гостинності.

Виконання цієї ступеня може запропонувати студентам переваги як у контексті гостинності, так і поза ним. Ви можете сподіватися, що ваші організаційні та навички вирішення конфліктів будуть покращуватися, і ви, ймовірно, підвищить здатність спілкуватися з гостями та керувати персоналом.

Скільки коштуватиме заробляти бакалавр в управлінні курортами? Це залежить від багатьох факторів, включаючи фінансову допомогу, яку ви отримуєте, навчання, яке стягується програмою, та розташування школи. Звернення до приймальної комісії є найкращим способом отримання достовірної інформації.
Найбільш очевидною роботою для випускників для тренування є курортний менеджер. З спеціальністю, спеціально адаптованою до цієї професії, ви будете добре підходити для цієї позиції. Проте це навряд чи єдина робота для випускників; будь-яка кар'єра в індустрії гостинності буде добре підходить для випускників, які шукають роботу. Деякі з інших позицій, які ви можете розглянути, включають менеджера з персоналу готелю, директора з туризму та маркетингу та консультанта з питань гостинності. Ви можете вибрати працювати вдома в готелі або курорті, але ви також можете самостійно знайти консультування з роботи.

Ці можливості доступні лише після того, як ви зробите стрибок і знайдете потрібну школу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.