12 Бакалаврат Програми в Металургія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Інженерні дослідження
 • Матеріалознавство
 • Металургія
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (12)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Металургія

  Бакалаврат програми підготовки студентів, надаючи базову основу для їх галузі дослідження. Ці тверді будівельні блоки дозволяють студентам почати в своїй кар'єрі або продовжувати отримувати верхній диплом.

  Що таке бакалавр в металургії? Ця програма включає в себе вивчення переробки корисних копалин і видобутку. Студенти матимуть можливість визначити фізичні аспекти металургії, такі як робота з металами. Учасники програми також дізнатися, як відокремити необхідні мінерали, очистити високі концентрації мінералів і використовувати їх для формування продуктів. В ході програми студенти вивчають, як кинути, підробити і видавіть метал і як твердість і міцність цих виробів контролюються за допомогою різних процесів.

  Студенти вивчають основні навички в максимізації виробництва і підвищення енергетичної ефективності для вітчизняних і зарубіжних компаній. Бакалавр в металургії підвищує здатність студента, щоб знайти місце в цій зростаючої галузі науки.

  Хоча ця всеосяжна ступінь пропонується в міжнародних університетах по всьому світу, вартість навчання буде варіюватися в залежності від школи студент вибирає для участі. Це гарна ідея для зацікавлених студентів зв'язатися приймальної комісії офісів, щоб зрозуміти найбільш поточні витрати на програму.

  Студенти, які закінчили зі ступенем бакалавра в металургії може знайти кар'єри в галузі досліджень, промисловості і управління ними, або вони можуть вибрати, щоб продовжити в аспірантурі. Металургійні інженери працюють на очисних рудне, нафтопереробних заводів, металургійних заводів, виготовлення металу заводів і лабораторій. Галузі металургії зростає в міру видобутку корисних копалин і витонченості користується великим попитом. Мало того, що цей процес вирішального значення для розробки і виробництва різних продуктів, він також допомагає студентам працювати з навколишнім середовищем, а також.

  Люди, які не живуть поруч з університетом ще можуть заробити ступінь бакалавра в галузі металургії через інтернет-програми.Це дозволяє студентам отримати свої ступені, не виходячи зі свого будинку. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.