Keystone logo

14 Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Морське управління 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Морське управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (14)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Морське управління

  Ступінь бакалавра пропонується студентам, які починають свою вищу освіту. Беручи більшість студентів від трьох до п'яти років, щоб закінчити, курсової може охоплювати широке коло питань, і включають в себе стажування або практикуми.

  Що таке бакалавр в галузі управління морської? Морський бізнес є складним об'єктом за участю відносини між великими корпораціями і у різних народів. Багато товарів, необхідні для повсякденного життя і благополуччя людей у ​​всьому світі транспортується по крайней мере, частково через море. Курси бакалавра звичайно Maritime управління можуть досліджувати такі теми, як поточні події в області морських перевезень поряд з фінансуванням і правовими аспектами морської торгівлі. Програми пропонують різні варіанти взаємодії з встановленими бізнесу або торгівлі, а також деякі школи пропонують можливості для подорожей для студентів.

  Навчальні програми в цій темі, як правило, надають студентам інструменти, необхідні для вивчення теми морського бізнесу.Це може зробити їх краще підприємець і підготувати їх для просунутих бізнес градусів.

  Як і в багатьох ступенях, пов'язаних з бізнесом, отримати ступінь бакалавра в галузі управління Морським може прийти за вищою ціною, ніж досягнення повноваження в інших областях дослідження. Через розбіжності між інституціями та країнами, що контактують конкретні школами, як правило, єдиним способом, щоб підтвердити вартість однієї з цих програм.

  Ступінь є важливим кроком на шляху багатьох кар'єрах, які зосереджуються на судноплавства і портів. Студент з підприємницьким духом, досвідом і коледжу повноважень може працювати в якості консультанта радячи купців і судновласників на тонкощах практики судноплавства або логістики. Багато видів позицій, такі як рахунки продажів виконавчі або неповні логістики аналітики стали більш доступними після отримання ступеня управління морської. Організації, які використовують людина з цими ступенями варіюються від малого бізнесу до національних урядів.

  Вибір між великою школою може бути важко, тому перший крок часто знайти хороший огляд ваших варіантів. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.