16 Бакалаврат Програми в Музикознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музикознавство
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Музикознавство

Що значить музика говорити про культуру народу? Як музична композиція і виконання розвиватися з плином часу? Які методи композитори використовують для створення музики? Ви можете знайти відповіді на всі ці питання, коли ви отримуєте ступінь бакалавра в галузі музикознавства.

Що таке бакалавра в області музикознавства? Ця програма є неймовірно широкий, пов'язаних з вивченням історії, антропології, зв'язку, і навіть релігії. Музика така важлива форма мистецтва в усьому світі, і для того, щоб його вивчити, студенти повинні розширити свої культурні та соціальні горизонти. Курси робити упор на вивчення історії та теорії музики, і багато програм будуть також вимагають від студентів освоїти інструмент. Крім того, студенти повинні виконати ряд ліберальних вимог ст.

Якщо ви плануєте вчитися музиці, вам потрібно всеосяжного пост-середню освіту. Музикознавство програми піддавати вас широкий спектр музики з усього світу.Крім того, ваші класи допоможуть вам розвинути ваші дослідження та аналітичні навички, які можуть бути застосовані до ряду професій.

Ступінь програми Кращі бакалавра триває чотири роки, щоб закінчити, хоча ви можете скоротити витрати, намагаючись завершити програму достроково. Вартість навчання варіюється від школи до школи, так що ви повинні досліджувати коледжі перед застосуванням, щоб переконатися, що ви можете дозволити собі витрати на реєстрацію.

Багато студентів вибирають, щоб переслідувати ступінь дипломованого спеціаліста, але є також варіанти кар'єри доступні для тих, хто вирішив вийти на ринок праці. Деякі навички, які ви відточені під час перебування в коледжі, таких як критичний писати і думати, легко передати комусь і багато студентів знаходять роботу в юридичних фірмах і видавництв. Якщо ви віддаєте перевагу знайти роботу, яка дозволяє згинати свою музичну знання, ви можете стати вчителем, архівіст, або дослідник.

Музикознавство програми доступні на багатьох міжнародних університетів.Якщо ви готові, щоб отримати ступінь вашої, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.