Keystone logo

86 Бакалаврат Програми в Педагогіка Викладання Музична освіта 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Педагогіка
  • Викладання
  • Музична освіта
Сфери навчання
  • Педагогіка (86)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Педагогіка Викладання Музична освіта

Ступінь бакалавра надається виділеним студентам, які пройшли приблизно 120 кредитних годин навчання у вибраних областях і зазвичай відзначають закінчення студентської кар'єри бакалавра. Ступінь програми, зазвичай, триває від трьох до семи років, залежно від предмету та навантаження на курс.

Що таке бакалавр музичної освіти? Цей ступінь готує музикантів всіх типів, щоб передавати свої знання своїм майбутнім учням у такий спосіб, який є чітким та ефективним та відповідає діючим стандартам. Очікується, що студенти охоплюватимуть такі теми, як психологія музики та презентації, планування етапів, навчання у вухах та музична педагогіка. Вони зазвичай також завершують ряд курсів, пов'язаних з різними інструментами, які вони планують навчити. Вони можуть бути взяті поряд з основними класами, пов'язаними з історією та математикою.

Під час навчання студенти повинні володіти низкою різних навичок, які роблять їх більш ефективними у вибраній кар'єрі та в їхньому особистому житті. Ймовірно, це включає покращені музичні здібності, вміння сприяти здоровій роботі в команді та кращим організаторським методам.

Вартість отримання ступеня музичної освіти буде суттєво відрізнятись від різних учасників курсу просто тому, що курси різко змінюються між різними школами та країнами перебування. Перевірка цін та тривалість курсу повинна бути першим кроком майбутніх студентів, перш ніж приймати рішення про школу.

Ступінь бакалавра в цій галузі може відкрити двері для численних виконання кар'єри на основі музики для тих, хто встигає закінчити програму. Перша з них - вчитель музики або професор музики, найпоширеніша професія для випускників із ступенем цього різноманіття. Директор групи - ще одна чудова позиція, яку слід розглянути разом з музикознавцем, вчителем приватних інструментів, музичним бібліотекарем та районним науковим керівником музики. Більшість цих робочих місць зосереджують увагу як на музичній продуктивності, так і на освіті у навчальному закладі.

Інтернет-курси можуть бути найкращим вибором для студентів з повним графіком або наявними кар'єрами, але для місцевих і міжнародних варіантів доступні студенти, які віддають перевагу більш традиційному навчанню. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.