63 Бакалаврат Програми в Музичний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Виконавські види мистецтва
 • Музика
 • Музичний бізнес
Сфери навчання
 • Виконавські види мистецтва (63)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Музичний бізнес

  Університети по всьому світу пропонують бакалавра 'и ступінь для студентів, які успішно завершити навчальну програму. Довжина цього типу дослідження, як правило, триває чотири роки. Бакалавр 'и ступінь означає успішності студентів, які переслідують вищу освіту. Обидва бакалавра мистецтв і бакалавра наук градусів пропонуються в залежності від студента 'и обраної спеціальності.

  Що Бакалавр в музичному бізнесі? Бакалавр в музичному бізнесі охоплює багато аспектів музичної індустрії. Ті, хто зареєструватися на цих курсах дізнатися широке коло питань, пов'язаних з музикою і бізнесу, таких як маркетинг, управління, бюджетування, юридичні питання, і цифрових медіа. Відповідний історія музичного бізнесу також викладається. Внутрішня робота в музичній індустрії, аналізуються для того, щоб зрозуміти, як вона працює в сьогодні 'и світу. Деякі райони концентрації включають в себе створення рекорд-лейбл, управління подіями, управління виконавця та публікації.

  Заробіток бакалавра в музичному бізнесі готує студентів для успішної кар'єри, забезпечуючи їх необхідними знаннями та навичками, як орієнтуватися в музичній індустрії.

  Навчання завжди тема питання, коли справа доходить до вступу до університету. Витрати і збори варіюються, тому що є безліч по всьому світу установ, які пропонують ступінь бакалавра в галузі музичного бізнесу.

  Випускники даної програми йдуть на для успішного проведення посади професіоналів музичної індустрії. Деякі розвивати свої власні лейбли або отримати роботу, щоб працювати на існуючих. Управління художник Кар'єра, що багато випускників приймають. Управління художник включає просування, коучинг, бронювання, і в цілому, що представляє музичну група. Інші стають видавці, розповсюджувачі, або маркетологи для груп або звукозаписних компаній. Всі музика Бізнес Кар'єра дати випускникам можливість поставити свої навички і знання, щоб використовувати.

  Якщо ви майбутній студент, який бажає, щоб заробити свій бакалавра в музичному бізнесі, він 'и мудрим, щоб зробити деякі більш цілеспрямований пошук. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.