Keystone logo

9 Бакалаврат Програми в Журналістика та засоби масової інформації Журналістика Міжнародна журналістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Журналістика
  • Міжнародна журналістика
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Журналістика та засоби масової інформації Журналістика Міжнародна журналістика

Ступінь бакалавра - це популярна програма для студентів, яка збирається студентами, які хочуть кар'єру в галузі навчання. Цей ступінь можна отримати в коледжах та університетах у всіх областях світу, навіть в Інтернеті, і це зазвичай займає близько чотирьох років.

Що таке бакалавр з міжнародної журналістики? У цій програмі студенти приймають заняття, орієнтовані на міжнародні новини та теми, як ті, що відбуваються у своїй країні та в інших. Кожен навчальний план залежить від школи, але багато з них поєднують навички та теорію журналістики з медіа-технологіями. Студенти можуть дізнатись, як працюють іноземні новини та кореспонденти, і як самостійно відкривати історії. Деякі класи можуть включати трансмедіа-розповіді, міжнародні звіти, засоби масової інформації та різноманітність, а також звіти про соціальні мережі. Стажування також може бути частиною програми.

Одна з переваг, яку студенти часто отримують, досягнувши цього ступеня, навчається, як ефективно спілкуватися в різних засобах масової інформації. Вони також можуть вивчати навички дослідження та організації, що може призвести до більшої кар'єрної підготовки після закінчення навчання.

Студенти, стурбовані витратами на відвідування школи, повинні звертатися до навчальних закладів індивідуально. Вартість навчання та інших зборів може суттєво різнитися залежно від конкретної школи та місця розташування. Стипендії, позики, гранти та інші види фінансової допомоги можуть бути доступні, щоб зробити програму більш доступною.

Студенти, які отримують ступінь бакалавра в міжнародній журналістиці, можуть мати ряд варіантів кар'єри, доступних на вибір. Деякі потенційні посади включають новин, репортер новин, письменник, телевізійний продюсер, анонс радіо новин або репортер, редактор телевізійних завдань, репортер інтернет-новин та директор із соціальних мереж. Ці позиції можна знайти в журналах, телевізійних каналах, державних установах, газетах, інтернет-компаніях та радіостанціях по всьому світу.

Міжнародні програми з журналістики доступні в Інтернеті, в міжнародних школах та на місцях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.