21 Бакалаврат Програми в Міжнародна політика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Міжнародна політика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (21)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Міжнародна політика

Ступінь бакалавра присуджується студентам, які успішно завершили чотири роки, або 120 семестр кредиту, курс навчання. Цей ступінь, як правило, перше, що студенти вивчають у їх прагненні до передової освіти. Ці ступеня доступні в широкому колі питань.

Що таке бакалавра в галузі міжнародної політики? Цей курс навчання займає поглянути на відносини між країнами, міжурядовими організаціями, а також іноземними культурами. Студенти зазвичай дивляться на історії, права, соціології, етики та географії, як вони застосовуються до міжнародних відносин. Курсова закладає основу для розвитку теорії, міжнародних систем та порівняльної політики. Всебічний погляд на політичні системи можна чекати.

В рамках своїх освітніх можливостей, студенти часто брати участь у стажуваннях, де вони безпосередньо беруть участь у політичному процесі.Багато шкіл прагнуть поставити своїх студентів в місцевих чи міжнародних установах, де вони можуть безпосередньо впливати на хід політичного в дії.

Витрати, пов'язані з цією програмою можуть бути дуже різними між школами. Це особливо очевидно між школами через міжнародні кордони. Майбутні студенти повинні зв'язатися з окремим школам для відповідних навчання і платних графіки.

Випускники цієї програми може знайти роботу в якості адміністраторів у посади цивільної служби, журналістів, банкірів, аналітиків ризику, або в кінцевому рахунку дипломатів. Деякі з робочих назв, досягнутих випускників включають консультант по зв'язках з громадськістю, соціолог і дипломатичних служб оперуповноваженого. Кар'єра варіанти включають менеджерів проектів для міжнародних організацій, політичних радників в науково-дослідних центрів та аналітичних центрів та аналітиків в медіа-агентств. Випускники, як правило, ввести кар'єру за своїм вибором з позиції початкового рівня і тоді в змозі проводити більш передові позиції.З іншого боку, бакалавр випускники можуть обрати для продовження своєї академічної роботи.

Якщо ви зацікавлені в досягненні ступеня бакалавра в галузі міжнародної політики, шукати додаткову інформацію в список програми. Кожне оголошення містить свинцеву форму для вашої зручності. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.