28 Бакалаврат Програми в Міжнародний маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Маркетингові дослідження
 • Маркетинг
 • Міжнародний маркетинг
Сфери навчання
 • Маркетингові дослідження (28)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Міжнародний маркетинг

  Ступінь бакалавра є чотирирічна програма бакалавра вибрали багато студентів, які хочуть йти в професійній сфері. Це є необхідною умовою для отримання вчені ступені, такі як магістра або докторського ступеня. Бакалаврів дати загальне уявлення про предмет як підготовка до більш високого ступеня спеціалізації пропонованих більшістю аспірантів градусів. Студенти отримують ступінь за рахунок поєднання в класі вивчення і незалежних досліджень і проектів.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в галузі міжнародного маркетингу? Студенти спочатку потрібно мати уявлення про деякі з проблем, властивих в світі міжнародного бізнесу. Цей ступінь вчить студентів не тільки з основ маркетингу і реклами, але і як орієнтуватися деякі з загальних проблем, які виникають від роботи на підприємствах, які мають різні культурні очікування.

  &nbsp

  Основна перевага заробляти бакалавра в галузі міжнародного маркетингу є здатність розширювати свої ділові амбіції за географічними кордонами. Глобалізація стає все більш важливим в сучасному діловому світі, і співробітники, які готові і здатні працювати з офісами за кордоном цінні.

  &nbsp

  Остаточна вартість заробляючи ступінь бакалавра в галузі міжнародного маркетингу залежить від школи студенти відвідують. Часто, є пов'язані з цим витрати, як книги і зборів, які можуть вплинути на кінцеву вартість.

  &nbsp

  Випускники зі ступенем бакалавра в галузі міжнародного маркетингу є цілий ряд варіантів кар'єри, відкритих для них, в тому числі управління маркетингом, зв'язками з громадськістю та маркетингових досліджень. На додаток до необхідні навички для цих робочих місць, студенти також матимуть можливість виконувати свої обов'язки в міжнародному ринку, іноді виступає як сполучна ланка між американських компаній, що працюють за кордоном або іноземних компаній з офісами в СШАБільшість робочих місць в приватному секторі або в якості незалежних консультантів.

  &nbsp

  Є міжнародні та вітчизняні програми доступні з різних університетів. Заробіток Ступінь Інтернет бакалавра тепер легше, ніж будь-коли, і дозволяє високий рівень гнучкості. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.