Keystone logo

16 Бакалаврат Програми в Соціальні науки Міжнародні відносини Міжнародні відносини 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Соціальні науки
  • Міжнародні відносини
  • Міжнародні відносини
Сфери навчання
  • Соціальні науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Соціальні науки Міжнародні відносини Міжнародні відносини

Країни взаємодіють один з одним політично, економічно та соціально. Їхні стосунки дуже складні, занурений в щільну історію конфлікту і переговорів. Бакалавр в галузі міжнародних відносин допоможе вам зрозуміти ці відносини, і надати вам з різними передачі навичок.

Що таке бакалавра в галузі міжнародних відносин? На додаток до вивчення того, як взаємодіють країни, ви можете також пройти курси з історії, географії, економіки, мови та політології. Оскільки міжнародні відносини такою широкою темою, студенти, як правило, необхідно вибрати такий концентрації в якості порівняльних культур і політичних економік. Студенти часто, як очікується, вчитися за кордоном або отримати стажування в державних центрах.

Є кілька кар'єри, які насправді вимагають ступінь у галузі міжнародних відносин, але це не означає, роботодавці будуть недооцінювати свій освітній рівень.Навпаки, навички ви купуєте з програми підготувати свої для широкого кола професій. Пошук прибуткові позиції робочих місць набагато менше, важко, коли ви купуєте ступеня.

Більшість програм на чотири роки, щоб закінчити, якщо у вас є можливість отримати вищу освіту рано. Вартість вашої освіти може бути вищою або нижчою, в залежності від того, де ви вирішите вчинити. Перед застосуванням до програми, ви повинні досліджувати навчання і зборів, щоб переконатися, що ви можете дозволити собі відвідувати.

Якщо Ви хочете покласти свої знання зовнішньої політики у використанні, ви можете продовжити кар'єру в якості спеціаліста дипломатичної служби, захисника прав людини, або дипломата. Як ви придбали багато перекладних навички, є ряд інших професійних можливостей також доступні. Багато студентів працюють в галузі фінансів, маркетингу та освіти. Є багато роботодавців, які можуть знайти своє дослідження та аналітичні навички, щоб бути цінним.

Програми міжнародних справах пропонуються міжнародних університетів протягом усього світу. Є також в Інтернеті варіанти. Якщо ви готові, щоб навчити себе на політичних і соціальних складностей, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.