Keystone logo

71 Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Міжнародні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Гуманітарні науки
 • Міжнародні дослідження
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (71)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Міжнародні дослідження

  Навіть якщо вибрана ваша кар'єрна сфера, можливо, раніше не вимагала ступеня бакалавра, все більше і більше роботодавців вимагають, щоб заявники володіли тими, хто вважався посадою. Ступінь бакалавра - це більше, ніж вимога; це те, як ви отримуєте навички та знання, необхідні для успіху у вашій кар'єрі.

  Чи завжди ваші інтереси охоплюють земну кулю та включають інші культури? Ступінь бакалавра в галузі міжнародних досліджень - це ідеальний спосіб перевести свій глобальний інтерес до успіху в кар'єрі. Що таке бакалавр з міжнародних досліджень? Це шлях вивчення, за допомогою якого ви можете зіткнутися і дізнатися про величезний спектр дисциплін, включаючи політичні, культурні, соціальні та економічні, які потенційно можуть змусити вас володіти знаннями та здібностями, необхідними для створення змін і процвітати в сучасних взаємозалежних глобальних суспільство

  Протягом всього навчання ви можете отримати набір навичок, які можуть служити не тільки вашою кар'єрі, але й ваше життя. Це може включати в себе сучасні навички спілкування, глобальну аналітичну майстерність, поінформовану з різних точок зору, та чітке розуміння внутрішньої зв'язку глобальної політики та культури.

  Вартість закінчення ступеня бакалавра в міжнародних дослідженнях буде варіюватися залежно від різних факторів. Це включає в себе тривалість часу, необхідного для закінчення вашої дипломної роботи, графіку навчання та зборів закладу, в якій ви відвідуєте, і навіть країну, в якій ви навчаєтесь.

  Маючи ступінь бакалавра в галузі міжнародних досліджень, ви можете мати можливість прослідкувати за різними унікальними та особистими нагородами кар'єри в усьому світі. Ви можете претендувати на роботу в низці різних сфер, включаючи академічні, державні, неурядові та приватні сектори. Варіанти кар'єри зазвичай включають провайдерів гуманітарної допомоги, службовців з питань імміграції та митниці, дипломатів, менеджерів з транспорту, директорів міжнародних комунікацій, журналістів тощо.

  Бакалавр з міжнародних досліджень пропонується по всьому світу за різними гнучкими налаштуваннями, включаючи традиційні класи, онлайнові класи або гібридну суміш двох графіків, і зазвичай це займає чотири роки. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.