11 Бакалаврат Програми в Міжнародні фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Фінанси
 • Міжнародні фінанси
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (11)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Міжнародні фінанси

  Якщо ви любите цифри, і ви любите подорожувати, то заробляти ступінь бакалавра в галузі міжнародних фінансів може бути хорошим варіантом для вас. У трохи більше чотирьох років, студенти можуть вивчити основи фінансів, оскільки це відноситься до країн у всьому світі і підготуватися до позиції початкового рівня в приблизно будь-якого фінансової установи.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в галузі міжнародних фінансів? Ця програма навчання основну увагу на фундаментальних методів і принципів в бізнесі на міжнародному рівні. Курсова фокусується на темах, таких як міжнародного бізнесу, міжнародної торгівлі, політики, міжнародних відносин і багато іншого. Програма зазвичай займає близько чотирьох років, щоб завершити в поєднанні з іншими необхідними курсових від університету або навчального закладу. Щоб бути прийнятим в деяких програмах, студенти, можливо, доведеться відповідати мінімальним середній бал і СБ або оцінка ACT.

  &nbsp

  Заробіток ступінь бакалавра в галузі міжнародних фінансів може допомогти вам заробити положення з фінансовими інститутами та підприємствами у всьому слово. Це відмінний варіант для тих, хто хоче подорожувати. Багато програм також пропонують курси онлайн, що робить його гарним вибором для міжміських і міжнародних учнів.

  &nbsp

  Скільки це буде коштувати, щоб заробити ступінь бакалавра в сфері міжнародних фінансів багато в чому залежить від того, де ви плануєте вчитися. Вам потрібно буде враховувати житло і харчування, якщо ви відвідуєте заняття на території кампуса. Онлайн курси можуть мати різну вартість. Ретельно дослідити вашу програму, щоб з'ясувати, які витрати є участь.

  &nbsp

  Хоча ступінь бакалавра в галузі міжнародних фінансів дійсно виглядає, щоб підготувати студентів для програм сертифікації або випускник градусів, отримавши ступінь бакалавра може претендувати випускників до позиції початкового рівня у фінансових установах по всій земній кулі.Заробіток цей ступінь також готує студентів для програм сертифікації випускників, які можуть тільки в минулому один додатковий семестр і надання допомоги студентам у працевлаштуванні кар'єри.

  &nbsp

  Ви можете, як правило, застосовується до міжнародної програми фінансової, перейшовши на веб-сайті вашої школи і подачі заявки в режимі онлайн, до тих пір, як ви зустрічаєте передумови. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.