Keystone logo

126 Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Теологія Міністерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Міністерство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (126)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Теологія Міністерство

Бакалавр є Поствторічного ступеня, що часто призводить до кар'єри в області за власним вибором. Більшість програм поєднують загальноосвітніх класів з тими, адаптовані до конкретних великим.

Що таке бакалавр в Міністерстві? Ця програма призначена для тих, хто зацікавлений в навчанні і говорити про роботу Ісуса Христа. Кожна програма буде відрізнятися, але студенти стануть дуже добре обізнаний про Біблію і отримати чітке розуміння богослов'я. З акцентом міністерства, більшість досліджень, як правило, обертаються навколо освітнього міністерства, євангелізації та пропаганди, і церковного управління.

Одним з переваг отримання ступеня міністерство в тому, що це може привести до виконання роботи в різних професій. Студенти розвивають любов до службі, а також зустрінеться і зв'язок з іншими віруючими в церковному середовищі.

Витрати, пов'язані з заробляючи бакалавра в Міністерство буде варіюватися від одного місця до іншого.Є інститути по всьому світу, які пропонують цю програму, так що це місце і репутація школи великі фактори, як тривалість програми. Студентам пропонується зв'язатися зі школами, щоб дізнатися, що буде очікувати конкретних навчання і зборів.

Ступінь у служінні може призвести до ряду різних професій в ролі лідерів. Випускники можуть стати пастором, євангелістом, капелан, адміністратор церкви, чи вчитель богослов'я. Ті, хто хоче подорожувати по світу і зустрічатися осіб з інших країн і культур можуть хочете стати місіонером. Ті, хто хоче працювати більше за лаштунками можете знайти кар'єру в дослідженнях. Роботодавці можуть включати в себе церкви, некомерційних організацій, місіонерів і університети.

При роботі в міністерстві ваш план, почати шукати для шкіл прямо зараз. Використання нашої бази даних, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.