19 Бакалаврат Програми в Міський дизайн 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Архітектурні дослідження
 • Міський дизайн
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (19)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Міський дизайн

  Ступінь бакалавра може бути дуже важливим для багатьох шляхів розвитку кар'єри. Незалежно від вашого віку чи професії, отримання ступеня бакалавра не може допомогти вам, щоб рухатися вгору у вашій кар'єрі або вийти на ринок праці. Ступінь бакалавра пропонуються в різних областях, в тому числі міського дизайну.

  Що таке бакалавра в області міського дизайну? Цей ступінь має два різних шкіл думки позаду нього. Деякі школи пропонують міського ступінь дизайн, заснований на мистецтві дизайну. Ця програма спрямована на проектування, гуманітарних наук інтерпретацій, і польових робіт, щоб створити художній підхід до проектування міських районах. Інший тип програми пропонує більш технічний підхід, що стосується архітектура будівлі, планування та ландшафтної архітектури. Який би шлях ви не вибрали, як відкривається прекрасний курсові, зосереджену на створенні придатними для життя міського простору.

  Займаючись ступінь бакалавра в галузі міського дизайну має багато переваг.Цей ступінь готує студента вийти на ринок праці зі всіма навичками і знаннями, необхідними для процвітання в обраній ними галузі. Це дає випускникам впевненість у своїх знаннях, що тільки спеціальна підготовка може поширювати.

  Ціна цього типу мірі залежить від вашого місця розташування, обраної школі, і місце, які школи. Перевірка за допомогою конкретних школах найкращий спосіб дізнатися, наскільки ця ступінь буде коштувати.

  Є багато різних кар'єри ви можете почати зі ступенем бакалавра в міський дизайн. Очевидний вибір у містах дизайнер, але це не єдиний варіант. Інші можливі кар'єри включають градостроителя та міської адвокат, серед інших речей. Це також чудова програма для всіх, хто бажає потрапити в політику, як планування та дизайн міст і населених пунктів може мати багато важливих політичних наслідків. Всі ці цікавою кар'єри можуть впливати і повідомив бакалавра в міський дизайн.

  Багато шкіл по всьому світу пропонують програми бакалаврату. Деякі школи пропонують онлайн-курси, а деякі зосередитися на діяльності в класі. Коли ви вирішите, що бакалавр в міський дизайн є правильним для Вас, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.