Keystone logo

14 Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Містобудування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Архітектурні дослідження
 • Містобудування
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Містобудування

  Ступінь бакалавра є важливим елементом у підготовці себе до ринку праці. Багато роботодавців вимагають ступінь бакалавра якоюсь майже для всіх позицій. Цей ступінь може бути надано в майже будь-якій області дослідження, в тому числі міського розвитку.

  Що таке бакалавра в області міського розвитку? Це ступінь заснована на плануванні, проектуванні та теорії позаду міських районах, таких, як міст і селищ. Курсова навчає основам про те, як міські райони побудовані, щоб забезпечити ефективність, комфорт і зручність доступу. Курсова включає в себе історію та теорію планування, проектування, статистики, землекористування права, економіки та планування практиці. Він також може включати в себе багато інших аспектів, пов'язані з створення правильно спланованих міських районах.

  Є багато різних переваг до досягнення ступінь бакалавра в галузі міського розвитку. Найголовніше, що дозволяє вийти на поле з добре заокругленим широтою знань. Це робить його більш легким для вас, щоб отримати роботу в цій галузі.

  Вартість цієї мірі варіюється в залежності від різних критеріїв. Ваше проживання, обраний школа і місце цієї школи є всі фактори, які можуть вплинути на ціну. Перевірка за допомогою конкретних школах кращий спосіб отримати точну ціну на ступеня.

  Бакалавр в області міського розвитку може призвести до багато цікавих кар'єри. Кар'єра в тому числі градостроителя та міського дизайнера настільки ж різноманітні, як самі міста. Як це поле тісно пов'язані з його наслідками урбанізації на людей, урядів, комунальні послуги, аварійно-рятувальних служб та фізичної інфраструктури, це поле відмінно підходить для тих, хто зацікавлений в кар'єрі, пов'язаних з плануванням або дизайн населених пунктів, районів і цілих міських районів. Незалежно від того, що ваш обраної спеціальності є, не є вірогідними вільних вакансій.

  Є програми по всьому світу, які пропонують градусів курсові бакалавра. Багато шкіл пропонують класи онлайн, які можуть бути корисні для студентів у віддалених районах.Якщо бакалавр в галузі містобудування звучить цікаво для вас, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.