21 Бакалаврат Програми в Навчання пілотів 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Авіація
 • Навчання пілотів
Сфери навчання
 • Авіація (21)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Навчання пілотів

  Після закінчення середньої школи більшість студентів готові до отримання ступеня бакалавра. Ця бакалаврська академічна премія дає краще розуміння конкретної галузі навчання. Для завершення цієї програми навчання може зайняти від трьох до п'яти років.

  Що таке бакалавр пілотного тренінгу? Це програма, призначена навчити студентів навчитися пілотованим літакам. Деякі університети можуть запропонувати пілотні заняття для літаків або вертольотів. Значна частина тренувань включає в себе практичний досвід польотів і використання польотів тренажерів. Перед поїздкою до кабіни вчені можуть скласти потрібні курси, подібні до операцій авіакомпанії, виконання повітряних суден, аналіз польотів, безпека польотів, фізіологія польотів, внутрішня і міжнародна навігація, управління ресурсами екіпажу, законодавство про авіацію та передові вертолітні системи.

  Пілоти повинні бути досвідченими лідерами, керівниками та менеджерами ресурсів, тому не дивно, що цей ступінь бакалавра допомагає студентам вдосконалювати ці навички. Завдяки лідерству, прийняттю рішень та навичкам управління ресурсами випускники стають більш конкурентними претендентами та, швидше за все, досягають успіху у своєму особистому житті.

  Вартість бакалавра в пілотному тренуванні може сильно відрізнятися. Частково це залежить від школи та тривалості програми. Найкращий спосіб отримати оцінку - звернутися безпосередньо до університетів.

  Найбільш очевидною кар'єрою для випускників з бакалавратом у пілотному тренінгу є пілот. Однак ця кар'єра може бути різноманітною. Деякі студенти продовжують пілотувати комерційні реактивні літаки, перевозять літаки, приватні літаки та сільськогосподарські вертольоти. Іншими можливостями для кар'єри є дослідники польотів, менеджери авіаційних програм, практичні тренінги, спеціалісти з операцій, співробітники служби технічного контролю та плани авіації. Вчені можуть навіть використати цей ступінь як крок для більшої освіти.

  Студенти можуть навчатися в бакалавраті в програмі підготовки пілотів в університетах у всьому світі або через онлайн-програму. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.