Keystone logo

33 Бакалаврат Програми в Мови Німецька 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Мови
  • Німецька
Сфери навчання
  • Мови (33)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Мови Німецька

Ступінь бакалавра в області німецької мови, відмінний спосіб для студентів, щоб продовжити свою майстерність на німецькій мові і пов'язані з ним діалекти. Особи, які успішно завершити цю програму також дізнаєтеся більше про історію та культуру Німеччини, а також інших німецькомовних країн.

Один з перших питань, багато студентів при вивченні їх варіанти ступінь, що бакалавр по-німецьки? Це ступінь бакалавра 4 роки, як правило, включають в себе дослідження в німецькій літературі, кіно та інших культурних тем. Акцент на самій німецької мови досить істотна, з численними курсів у вимові, фонетика, і переведення їх потрібно, а також факультативних заняттях. Деякі програми пропонують вчитися за кордоном досвід в німецько-що говорить країні, щоб завершити освітній досвід.

Є багато причин, чому студент може вибрати, щоб отримати ступінь бакалавра в області німецької мови, які йдуть за бажання освоїти мову.Ця програма перекриває в кілька різних суміжних областях, в тому числі з історії, літератури і культурних досліджень, всі з яких можуть бути використані в різних академічних і пов'язаних з роботою установок.

Вартість бакалавра німецькою мовою може істотно варіюватися залежно від школи ви розглядаєте відвідування; загальні змінні включають тривалість програми і вчитися за кордоном варіанти. Це важливо уважно дослідити навчання і всі пов'язані з гонорари кожного університету.

Випускники даної програми мають кілька точок кар'єри для вивчення. У сьогоднішньому все більш глобальної економіки, Німеччина може похвалитися четвертим за величиною економіки в світі. Це офіційна мова з шести європейських країн, і на ньому говорить більше 200 мільйонів чоловік по всьому світу. Маючи детальне розуміння цієї мови та культури може підготувати вас для просунутих наукових досліджень у цій області, або дати вам перевагу в численних бізнесу, права, або в міжнародних справах.Деякі випускники також стати перекладачі чи перекладачі.

Є міжнародні опції для цієї програми з різних шкіл; Деякі програми доступні в Інтернеті. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.