11 Бакалаврат Програми в Оподаткування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Оподаткування
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Оподаткування

  Ступінь бакалавра, як правило, повинен бути завершений протягом чотирьох років. Проте, в залежності від школи і області дослідження, це може зайняти від трьох до п'яти років. Цей ступінь бакалавра зазвичай заробляв до того ступінь магістра.

  Що таке бакалавр в області оподаткування? Цей ступінь, як правило, спеціальність в рамках програми бухгалтерського обліку та фокусується на підготовці фахівців в галузі підготовки податкової. Загальні курси з бухгалтерського обліку приймаються, в тому числі і фінансового обліку, управлінського обліку, міжнародного комерційного права, менеджменту, організаційної поведінки та маркетингу. Податкові конкретні курси також в центрі уваги, і може включати в себе федеральний прибутковий податок, бізнес оподаткування та аналіз фінансово-звітності. Програми спрямовані на розвиток розуміння податкового управління для підприємств і приватних осіб. Важливо відзначити, однак, що в зв'язку зі складністю податкового законодавства, більшість студентів вважають за краще концентруватися тільки на одній ділянці.

  Вигоди від завершення програми оподаткування включають в себе можливість працювати в рамках підготовки податкової або почати свій власний бізнес в якості податкового укладачів. Ви в змозі грамотно заповнити необхідні форми для різних клієнтів, гарантуючи, що вони належним чином виконують свої податкові зобов'язання.

  Вартість програми важко оцінити через відмінності в програмах і школах. Кращий спосіб з'ясувати ваші можливі витрати, щоб зв'язатися з офісом фінансової допомоги в обраній школі.

  Випускники програми готові працювати в якості податкових бухгалтерів і сидіти для будь-якого необхідного ліцензування. Студенти можуть також працювати в якості податкових укладачів. Робота може бути знайдений з урядом або приватними роботодавцями. Це включає в себе роботу в своїй власній податків підготовки бізнесу або робота для податкових підготовки компанії. Крім того, ви готові працювати у фінансовому відділі компанії.Загальні варіанти кар'єри для випускників програми на ступінь бакалавра оподаткування включають також аудитора і податкового адвоката, хоча слід зазначити, що становлення адвоката вимагає додаткової освіти.

  Якщо ви зацікавлені в допомозі людям орієнтуватися в часто заплутаному світі оподаткування, то ступінь бакалавра в області оподаткування може бути для вас. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.