Keystone logo

27 Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство Організаційне лідерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження в галузі управління
  • Лідерство
  • Організаційне лідерство
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство Організаційне лідерство

Бакалавра є ступінь бакалавра, що забезпечує додаткову інструкцію в конкретній області інтересів. Студенти, які переслідують ступінь бакалавра готуються до обраної кар'єрі або закладаючи основу для подальших досліджень на рівні магістратури.

Що таке бакалавра в галузі організаційного лідерства? Цей ступінь програма надає знання та навички, необхідні для керівництва в таких областях, як людські ресурси і некомерційних організацій. Спеціалізація також пропонується в зв'язку, підкресливши, міжособистісні контакти і будівництво комунікаційних рішень. Навчальна програма для організаційного керівництва включає в себе такі курси, як критичне мислення, управління, бухгалтерський облік, бюджетування, і інформаційних систем. Інструкція людськими ресурсами включає в себе дослідження в соціології та психології, аналізу роботи, розміщення, компенсації, пільги, навчання і трудових відносин. Некомерційна спеціалізованих центрів про те, як суспільства проблеми вирішуються через некомерційні органів.Можливості призначені для стажувань та участі в тематичних досліджень.

Студенти програми реалізувати особистісний ріст за рахунок розвитку критичного мислення та навичок прийняття рішень. Поле дає можливість на благо суспільства і продовжувати індивідуальні пристрасті через лідерство в некомерційних організаціях.

Школи в різних країнах пропонують програми в галузі організаційного лідерства. Навчальний план і розташування серед визначальних чинників вартості. Щоб знайти кращий варіант для виконання індивідуальних інтересів і цілей, студенти повинні досліджувати свої глобальні можливості.

Випускники обладнані зайняти позиції лідерства в різних аспектах організаційної структури, в тому числі управління, фінансів, збір коштів та маркетинг. Концентрація зв'язку відкриває двері до кар'єри, таких як відносини представника громадськості, спеціаліст з соціальних медіа, координатор засобів масової інформації, технічного письменника, і інформаційний менеджер.Опція людина ресурс надає можливості для роботи в навчання і розвиток, працевлаштування, адміністрації користь, і аналізу роботи. Навички і знання, отримані з програми можуть бути застосовані в некомерційного арені, а також загальної бізнес-сектору.

Щоб почати успішну кар'єру в області, яка може зробити різницю у світі, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.