26 Бакалаврат Програми в Організаційний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження в галузі управління
 • Організаційний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (26)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Організаційний менеджмент

  Ступінь бакалавра зазвичай займає чотири роки, щоб закінчити, але може зайняти до семи років. Це ступінь бакалавра, яка може зосередитися на науці, математиці, мистецтва або гуманітарних наук. Ступінь бакалавра часто потрібно, перш ніж студент може продовжити будь-який тип програми випускника.

  Що таке бакалавр в області організаційного управління? Бакалавр організаційного управління являє собою курс навчання, який фокусується на тому, як функціонують організації. Деякі програми можуть дивитися комунікації, управління людськими ресурсами, прийняття рішень, етики та групової поведінки, щоб краще зрозуміти, як керувати організаціями. Курси, необхідні для основної може варіюватися від однієї установи до іншої, але може включати в себе бізнес-комунікацій, керівництво для організацій, організаційного розвитку або принципи особистого і організаційного керівництва.

  З цим типом ступеня, студент може бути краще підготовлений, щоб оцінити і змінити його або її стиль керівництва, щоб краще відповідати конкретної організації. Це може привести до більш високої зарплати або просування по службі. Бакалавр в області організаційного управління є вигідним через практичний досвід він пропонує.

  Коли справа доходить до вартості ступеня бакалавра, це може бути важко оцінити. Справа в тому, навчання значно варіюється від однієї установи до іншої. Розташування коледжу, як ви берете класи і скільки курсів ви берете може відігравати певну роль у вартості ступеня.

  Більшість випускників з позиції початкового рівня посилення ступеня бакалавра. Цей ступінь з деяким попереднім досвідом, проте, повинен підготувати вас до позиції управління середньої ланки в різних галузях промисловості, таких, як уряду, роздрібної торгівлі або продажів. Деякі випускники можуть навіть вибрати, щоб почати свій власний бізнес.Бакалавр організаційного управління також може підготувати вас до отримати ступінь магістра або доктора наук.

  Після того, як ви будете готові застосувати, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.