Keystone logo

16 Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Теологія Пастирська опіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Пастирська опіка
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Теологія Пастирська опіка

Бакалавр є найпопулярнішим ступінь бакалавра, і пропонується в широкому розмаїтті дисциплін. Ступінь може привести або безпосередньо до кар'єри або виступати як трамплін до більш вищою освітою, і це, як правило, займає від трьох до п'яти років.

Що таке бакалавр в пастирської турботи? Ця програма являє собою хороший вибір для тих, хто хоче зростати в спіритизм і бути лідером і міністром в тілі Христовому. Студенти, як правило, приймають загальні класи, призначені навколо викладання Біблії, принципи теології та міністерства. Пастирське концентрація догляд озброює і навчає студентів з методами, філософії і ресурсів, придатних для яйцекладки або професійного служіння. Студенти дізнаються про основоположних підходів до пастирської турботи і як адаптувати їх для використання в служінні.

Отримання ступеня в пастирської турботи готує студентів до кар'єри в різних умовах.Вони матимуть можливість позитивно вплинути на життя інших людей, і в їх помісної церкви і по всьому світу.

Вартість навчання і збори участь зі ступенем пастирської турботи буде варіюватися від одного навчального закладу до іншого, залежно від розташування школи і довжини програми. Звернення безпосередньо в школу є кращим способом, щоб дізнатися, якщо програма відповідає вашим фінансові цілі.

Після закінчення зі ступенем в пастирській турботи, люди можуть вибрати ряд кар'єри. Вони можуть бути пастором церкви, або молодіжний пастор працюють з молодого населення. Деякі випускники вирішили продовжити кар'єру в якості місіонера і подорожувати по світу, в той час як інші можуть хочете бути директором організації, такі як дитячі міністерств.

Почніть з допомогою нашої онлайнової бази даних в даний час. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.