Keystone logo

4 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Нерухомість Планування розвитку 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Нерухомість
  • Планування розвитку
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Нерухомість Планування розвитку

Ступінь бакалавра є програма навчання дозволяє студентам досягти значного особистісного і професійного зростання в конкретній галузі. Більшість програм від трьох до чотирьох років, довгий час, оснащення студентів, які заробляють з добре округлені освіти.

Що таке бакалавр в галузі планування розвитку? Більшість міського планування бакалавр 'и програми мірі тягнуть за собою курсову в соціальних науках, політики, етики та міських справах. Студенти дізнаються про поточні економічні проблеми, процедур політики, стійкості, а також житлових і комерційних обмежень зонування. Конкретні теми курсу можуть включати в себе екологічні міркування, пропагандистські проекти спільноти і глобалізації, складання бюджету для зростання міст, аналіз міської політики та землекористування та розвитку. Суб'єкти піддавати студентів до шляхів інструментів політичної науки, проектування, аналізу політики, і економіка може впливати вплинути на суттєві екологічні та соціальні проблеми в Сполучених Штатах і за кордоном.

Студенти заробляють ступінь їх отримати ряд навичок, які приносять користь їх особистому та професійному житті. Наприклад, вони вивчають організацію, спілкування, вирішення проблем і навички прийняття рішень з метою сприяння ефективному і справедливого глобального зміни.

Вартість програми коливаються між установами, в залежності від місця розташування університету і тривалості навчання. Студенти повинні вивчити варіанти забезпечення програма відповідає їхнім цілям і задачам кар'єри.

Заробіток ступінь бакалавра в галузі планування розвитку може відкрити двері для кар'єри в різних областях і дисциплінах в державному і приватному секторах. Деякі з цих робочих місць може включати в себе цивільний інженер, будівництво, геодезист, менеджер з розвитку спільноти, ландшафтний архітектор і адміністратора державної служби. Програма також може служити основою для студентів, які готуються до дипломної роботи в галузі планування, права, містобудування та державної політики.

Знайти час, щоб мати на меті заробити вищу освіту легше з гнучкістю і зручністю онлайн-програм. Інтернет-курсова дозволяє студентам вступити в будь-якій точці по всьому світу. Для отримання додаткової інформації, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.