8 Бакалаврат Програми в Політекономія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Економіка
 • Політекономія
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (8)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Політекономія

  Ступінь бакалавра - це студентська премія, яка надається в різних коледжах та університетах. Це заняття на рівні коледжу зазвичай триває 4 роки для повного навчання студента.

  Що таке бакалавр з політичної економії? Це область навчання, яка розглядає взаємодію між політикою та економікою на національному та міжнародному рівнях. Багато програм підкреслюють взаємозв'язок між управлінням і ринком, що співвідноситься з взаємовідносинами між установами та групами інтересів. Доступні курси часто залежать від відвідування університету. Однак вони можуть бути схожими на економіку відповідального громадянства, принципи макроекономіки та мікроекономіки, порівняльну державну політику, державні фінанси та державну політику.

  Учасники цієї програми отримують аналітичні, мовні та дослідницькі навички, розроблені для того, щоб допомогти їм досягти успіху в майбутніх кар'єрах та особистих зусиллях. Вчені можуть використовувати аналітичні та дослідницькі навички, щоб зрозуміти вплив їх вибору на сучасну економіку та політику. Знання мови допомагають студентам спілкуватися з оточуючими.

  Вартість бакалавра в політичній економії може залежати від тривалості школи та програми. У деяких школах може бути різноманітна праця на основі року застосування. Найкращий спосіб отримати оцінку - це звернутися безпосередньо до університету.

  Який тип кар'єри приносить бакалавр з політичної економії? Це може залежати від інтересів та історії студента, про яке йде мова. Проте варіанти, як правило, включають кар'єри, подібні до науково-дослідного фахівця, менеджера неприбуткової організації, аналітика зовнішньої торгівлі, координатора політики, письменника, адміністратора допомоги, аналітика державних фінансів та бізнес-консультанта. Вчені також можуть використовувати цю освіту як відправну точку для юридичного факультету, аспірантури з політичної економії або ступеня соціальної роботи на вищому рівні.

  Коледжі та університети у всьому світі можуть запропонувати бакалавр з політичної економії на кампусі або в Інтернеті. Готові зробити більше досліджень? Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.