101 Бакалаврат Програми в Політика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Соціальні науки
 • Політологія
 • Політика
Сфери навчання
 • Соціальні науки (101)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Політика

  Ступінь бакалавра служить доказом того, що його власник успішно закінчив свою бакалаврську програму і, отже, готується до вищої освіти або отримав навички, необхідні для адекватного виконання в його обраній галузі. Цей ступінь може бути отриманий в коледжі або університеті і в середньому займає від трьох до семи років, щоб завершити.

  Що таке бакалавр в політиці? Це широка область навчання, яка навчає учнів навичкам, необхідним для успішного виконання як політиків, або для підтримки різних політичних кампаній та причин. Очікується, що студенти зможуть пройти курси, присвячені економічним та соціальним силам, політичним інститутам, поведінці людей, зовнішній політиці, міжнародним відносинам та політичній теорії. Ці теми призначені для надання студентам знань, необхідних для вирішення повсякденних проблем, з якими вони можуть зіткнутися під час проведення кар'єри в цій галузі.

  Один умінь, який студенти можуть розраховувати отримати, дотримуючись цього ступеня, - посилене усне та письмове спілкування, що є всебічним корисним доповненням до будь-якого існуючого набору навичок. Інші ключові навички, які можуть вчитися учням, включають аналіз політики громади та посередництва.

  Студенти завжди повинні витратити час, щоб зробити трохи досліджень стосовно вартості їх освіти, щоб вони могли відповідно планувати свої фінанси. Витрати різко варіюються між різними країнами та установами, а також між індивідуальними та онлайновими курсами.

  Політика постійно присутня, від невеликих, місцевих організацій до величезних, міжнародних, тобто існує велика кількість робочих місць для тих, хто має справу за цим бакалавром. Деякі посади, які можуть зацікавити зацікавлених політиків, включають законодавчого помічника, політичного аналітика, координатора комунікацій, опитувача, лобіста, керівника кампанії, політичного консультанта, керівника персоналу та медіа-консультанта. Багато з цих позицій існує як на великих, так і на малих політичних групах, що дозволяє тим, хто має такий ступінь, краще знайти позиції, в яких вони дійсно комфортні.

  Якщо ви зацікавлені в проведенні локальних, міжнародних чи навіть онлайн-курсів, існує безліч варіантів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.