Keystone logo

10 Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Історія Політична історія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Політична історія
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Гуманітарні науки Історія Політична історія

Коледжі та університети відзначають ступінь бакалавра, і вони, як правило, складають від трьох до семи років. Студенти вивчають конкретний предмет, який іноді називають основним. Ступінь підготовки студентів до вступу на робочу силу або аспірантуру.

Що таке бакалавр в політичній історії? Ця програма бакалавра вивчає зв'язок між політикою та історією. Студенти визначають, як політичні системи формувалися та впливали на історичні події. Курсова робота передбачає поглиблене дослідження та письмо. Студенти можуть вимагати проведення порівняльного аналізу політичних ідей, соціальних рухів, державної політики та глобальних справ. Навчальна програма може охоплювати культуру, суспільство та економіку регіонів, таких як Близький Схід, Африка, США, Азія, Карибський басейн, Латинська Америка та Росія. Крім того, теми можуть охоплювати арабо-ізраїльський конфлікт, Британську імперію, Другу світову війну, В'єтнамську війну, релігію, расизм або демократію. Учасники мають можливість вибрати неповнолітнього у предметі, такі як гендерні дослідження, антропологія, африканські дослідження, афроамериканські дослідження або релігієзнавство.

Студенти, які переслідують бакалавра в політичній історії, отримують сильні дослідження, письмові та аналітичні навички. Цей набір надає їм переваги у багатьох сферах життя. Окрім того, ці навички є важливими для того, щоб допомогти їм просуватися у вибраній галузі.

Вартість ступеня бакалавра в політичній історії залежить від коледжу чи університету. Очікувані студенти повинні ретельно вивчати установи, щоб вони вступили до школи, яка відповідає їх академічним цілям та бюджету.

Випускники з бакалавра в політичній історії мають широкий спектр варіантів кар'єри. Фізичні особи отримують роботу у державних, освітніх установах, неприбуткових організаціях та приватному секторі. Типи посад цих осіб включають в себе соціальний вчитель, дослідник, журналіст, менеджер політичних кампаній, адвокат-іммігрант, директор з некомерційних програм та організатор громад. У деяких випадках випускники мають вищу освіту, таку як кандидат наук. або юридичний ступінь.

Коледжі та університети по всьому світу пропонують онлайн-курси для отримання бакалавра з політичної історії. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.