Keystone logo

102 Бакалаврат Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Право
Сфери навчання
  • Правознавство (102)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Право

Ступінь бакалавра є міжнародно визнаним академічним досягненням, що, як правило, заробили протягом трьох-чотирьох років, і потрібно диплом середньої школи в якості попередньої умови. Після завершення, власники ступеня бакалавра готові до широкого кола роботи в конкретній галузі або галузі.

Тільки те, що це бакалавр в області права? Ця програма зазвичай займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити, і забезпечує міцну освітню базу в юридичній практиці і теорії. Студенти в цих програмах навчаються широкий спектр матеріалів, в тому числі тематичних досліджень, змін законодавства та досліджень. Курси навчання регулярно оновлюються в зв'язку з мінливою природи предмету.

Багато студентів, які надходять в бакалавра в Законі програми зробити це як засіб отримання більш просунутий диплом юриста; інші використовують його для просування навички, необхідні для роботи в юридичній діяльності, які не вимагають фактичного диплом юриста.Бакалаврів зазвичай заробляють більше, ніж власників без отримання наукового ступеня, та часто вважаються більш кваліфікованими, щоб працювати в більш широкому діапазоні положень законодавства, пов'язаних с.

Там немає встановленого вартість бакалавра в Закон програми. Швидше, навчання, залежить від безлічі факторів, таких як довжина програми і розташування університету.

Студенти, які успішно закінчили ступінь бакалавра в області права програми готові до роботи в широкому діапазоні правових позицій. Деякі знаходять роботу в якості помічника з правових питань, помічників юристів, або юридичних секретарів, в той час як інші йдуть на придбання робочих місць, які відносяться до юридичних послуг, уряд, право, і політики.

Якщо бакалавр в Закон звучить як програма-то ви хотіли б дізнатися більше про, це час, щоб вивчити обширні можливості для отримання освіти, які існують для просування в правовій сфері.Наші міжнародні відомості баз даних, пов'язаних з програмами, і це прекрасне місце для студентів, щоб почати досліджувати свої варіанти-як географічно, так і з точки зору освіти. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.