74 Бакалаврат Програми в Правознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Правознавство
Сфери навчання
  • Правознавство (74)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Правознавство

Бакалавр 'и ступінь програма навчання, що дозволяє людям дізнатися поглибленого про конкретну області інтересів, отримуючи загальні знання в багатьох інших областях дослідження. Це послесреднего міри, що зазвичай пропонується в університетах.

Бакалавр в області права є одним програма, яка може бути для тих, хто зацікавлений в юридичних питаннях. Що таке бакалавра в області права? Цей тип програми надає студентам цінний підстави в законі для використання в юридичній галузі, або в якості попередника в юридичну школу. Студенти отримують інструкцію в багатьох областях права, в тому числі майна, договорів, адміністративного права, цивільні правопорушення і кримінального і цивільного процесу. Студенти часто вибирають спеціалізацію галузі дослідження в рамках програми. Вони можуть включати сімейне право, здоров'я, старший закон чи міжнародне право.

Коли студенти завершити програму бакалавра в галузі права, вони йдуть з бажаними якостями володіти юридичної однодумців.Студенти розвивають критичне мислення і навички вирішення проблем, які переводять добре в інших професіях. Вони також дізнатися значення написання добре і з використанням чітких і чесний логіку.

Витрати, пов'язані зі ступенем бакалавра в галузі права ступеня варіюються залежно від багатьох факторів, у тому числі інститут, що пропонує програму ступеня, район світу, де розташована установа, і тривалість занять. Студенти повинні завжди знати і розуміти свою фінансову відповідальність до реєстрації.

Випускники цих програм не обмежується кар'єри в правовому полі. Бізнес не повинен мати справу з законами незалежно від того, де він знаходиться, так що компанії в кожному секторі економіки бажаєте працівників, які навчаються в юридичних питаннях. Тим не менш, багато випускників дійсно йдуть на переслідувати доктора наук права стати адвокатами. Додаткові потенційні кар'єри включають параюрідіческой, клерк, працівник юридичної допомоги, суддя, невеликі претензії рефері, і консультантом.

Технологія робить пошук і застосування в школу онлайн простіше, ніж коли-небудь раніше. Щоб застосувати онлайн, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.