9 Бакалаврат Програми в Прикладна лінгвістика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Гуманітарні науки
 • Лінгвістика
 • Прикладна лінгвістика
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (9)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Прикладна лінгвістика

  Ступінь бакалавра часто перша ступінь заробив студентів вищих навчальних закладів, як правило, його отримання протягом трьох-чотирьох років на початку їх навчання в коледжі. Хоча ступінь бакалавра, як правило, забезпечує достатньо досвіду, щоб увійти в робочу силу після закінчення навчання, це також можна слідувати його господаря або докторської для подальшого спеціалізуються в даній області.

  &nbsp

  Одне питання, яке ви можете бути здивовані, є те, що бакалавр в галузі прикладної лінгвістики? Цей ступінь включає в себе реальні програми лінгвістики як науки і вчить студентів теорії мов і мови навчання, щоб вони могли стати кращими учнями мови. Багато програм справляються з основними теоріями лінгвістики, а також нові технології, які роблять викладання та вивчення мов простіше. Деякі, але не всі, установи вимагають цього ступеня, щоб бути в поєднанні з вивченням щонайменше, однієї іноземної мови.

  &nbsp

  В умовах зростаючої глобалізації економіки, лінгвістики служить мостом між різними культурами. Розуміння того, як вчити мову допомагає людям навчитися краще спілкуватися на роботі і в їх вихованні.

  &nbsp

  Загальна вартість бакалавра в галузі прикладної лінгвістики залежить від того, що школу ви вирішите відвідати і як довго ступінь, необхідний для завершення. Чотири роки середня тривалість часу, витраченого навчання на ступінь бакалавра.

  &nbsp

  Є багато різних робочих місць для випускників зі ступенем бакалавра в галузі прикладної лінгвістики. Багато випускників обирають йти в навчанні, або в якості вчителя другої мови або викладання англійської мови не є рідною. Деякі обрані йти в некомерційної діяльності, в той же час інші працюють в якості перекладачів або перекладачів іншої мови. Більшість наявних робочих місць у приватному секторі, хоча деякі державні посади доступні.

  &nbsp

  Заробіток Ступінь Інтернет бакалавра є відмінним способом, щоб вчитися на свій власний графік, прямо з дому. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.