Keystone logo

13 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Прикладні фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Прикладні фінанси
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Фінанси Прикладні фінанси

Ті, хто мають практичні фінансові навички завжди користується високим попитом на ринку праці. Студенти з цікавістю в галузі управління та аналізу грошових коштів в корпоративному середовищі можуть отримати вигоду з отримання ступеня бакалавра в галузі прикладних фінансів.

Коли студенти зацікавлені у вивченні практичних фінансових додатків спочатку дізнатися про такого ступеня, одне з питань, які вони задають часто, те, що бакалавр прикладної фінансів? У ході своїх досліджень, студентів, що навчаються одну з цих ступенів буде ходити на заняття, які допоможуть їм отримати спеціалізацію, необхідну для управління фондами та інвестиціями в банках, різних фінансових ринках, і підприємств. Студенти можуть відвідувати заняття в поточної фінансової теорії, методів бухгалтерського обліку, фінансів та математики.

Під час роботи в стані, що має справу з фінансами дуже корисним, спеціальна підготовка необхідна для того, щоб співробітник процвітати.Випускники зі ступенем бакалавра в галузі прикладних фінансів побачите, що вони мають необхідну підготовку і навички, які вони повинні отримати добре оплачувану посаду в конкурентній бізнес-сектору.

Є кілька різних чинників, які впливають на скільки студенти будуть платити, щоб отримати ступінь бакалавра в галузі прикладних фінансів. Вони включають в себе установа вони побажають бути присутніми, специфічні ставки за навчання, що школа, де коледж знаходиться, і як довго він буде приймати для їх завершення їх ступінь.

Ті, зі ступенем бакалавра в галузі прикладної фінансів може розраховувати на роботу в будь-якому практично в будь-якій галузі, яка має необхідність для когось аналізувати і управляти своїми фінансами. Випускник з таким ступенем може працювати в якості бухгалтерського обліку або фінансів співробітником, роздрібної адміністратора фінансів, фінансового менеджера, приватний аналітик капіталу, або в будь-якому іншому положенні, яке вимагає певних фінансових навичок.

Є кілька кроків, студенти, які бажають отримати ступінь бакалавра в галузі прикладних фінансів повинні приймати, коли вони вперше починають шукати в такій мірі. Щоб отримати цей процес почався, пошук вашій програмі нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.