Keystone logo

10 Бакалаврат Програми в Професійні дослідження Природничі науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Професійні дослідження
 • Природничі науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Професійні дослідження Природничі науки

  Коли студенти хочуть проводити після закінчення середнього ступеня в поле, де вони не вивчали раніше, вони часто вступають програму бакалавра. Ці ступеня дати студентам міцну суміш, необхідних класів з різних предметів і класам, пов'язаних з їх передбачуваної галузі дослідження. Вони часто в період від трьох до шести років.

  Багато студентів, які хочуть, щоб адаптувати свою освіту в своїх цілях для кар'єри в галузі наук про вирішите продовжити ступінь бакалавра в галузі природничих наук. Що таке бакалавра в галузі природничих наук? Цей ступінь дає студентам глибоке фон в біології та хімії. Випускники можуть приймати різні класи біології, в тому числі зоології, анатомії та фізіології людини і мікробіології, залежно від їх цілей кар'єри. Вони можуть також брати інтенсивні курси хімії, статистики та наукових праць. Теза часто потрібно для завершення ступеня.

  Випускники програм бакалавра 'и в природознавстві йти з більше, ніж їх градусів.Вони часто мають більш глибоке розуміння світу навколо них. Вони також можуть бути краще мислити критично, комунікатори і аналізатори.

  Вартість завжди важливим фактором для студентів. Вартість бакалавра в галузі природознавства сильно відрізняється від університету до університету по всьому світу. Інші фактори можуть впливати на вартість, а також, у тому числі на державний статус, іноземний громадянин статус, і незалежно від того стипендії доступні.

  Студенти, які закінчують природознавство бакалавра 'и ступінь мають широкий спектр можливостей для кар'єрного зростання доступні для них. Вони можуть вибирати з кар'єри в галузі освіти, охорони здоров'я та наукових досліджень. Деякі популярні кар'єра включає вчителі, лаборанта, технічний письменник, клінічний фахівець дослідження, і їжу та аналітика наркотиків. Деякі студенти вибирають, щоб зробити такого ступеня їх основу і проводити майстрів або доктора програм в суміжних областях. Вони можуть стати лікарями, медсестрами і дослідників в різних наукових областях.

  Сьогодні Інтернет робить його легше, ніж коли-небудь для старанними учнями, щоб вибрати і застосувати до ступеня програм. Вам просто потрібно шукати для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.