Keystone logo

12 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Продаж 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Продаж
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Продаж

Ступінь бакалавра віддається студентам, які закінчили курсову роботу в коледжі чи університеті за програмою бакалаврату. Програма, як правило, потрібно очного навчання протягом приблизно чотирьох років і завершення 120 семестрових кредитів. Цей ступінь може представляти перший в дорозі через аспірантуру. Він також може бути використаний як під'їзді в задовольняє кар'єрі.

З цього основного розуміння, люди можуть задатися питанням, "Що таке бакалавра в області продажів?" Ця програма часто фокусується на навички та знання, необхідні, щоб переконати споживачів у цінності продуктів або послуг. Курси включають практичні, технологічні та теоретичні методи вирішення поточних питань збуту. Суб'єкти можуть включати в себе теорію маркетингу, використання технологій і цифрових засобів масової інформації, етику продажів, і відносини з споживачами. Програма може охоплювати кілька методів впливу на соціальні зміни і різні методи ведення бізнесу.

Дослідження продажів забезпечує окремих осіб основ, необхідних для розвитку передові методи і сильною методології. Ці студенти можуть використовувати свої розвиваються навички для планування, логістики, психології споживача і переговорів. Інші переваги включають в себе доступ до інструкторів і фахівців з досвідом роботи в різних аспектах індустрії продажів.

Вартість навчання та зборів, пов'язаних з відвідуваністю в цій програмі може бути дуже відрізняється від однієї школи до іншої. Це особливо вірно для шкіл в різних країнах. Зацікавлені особи повинні зв'язатися шкіл безпосередньо для конкретної інформації.

Вакансії включають в себе тих, з назвами, такими як розвитку продажів представника, виконання фахівець, керівник з продажу, з реклами та продажу фахівець. Ці позиції знаходяться в приватних і громадських організацій.Страхові компанії, агентства фінансових послуг, виробництва і фармацевтичні підприємства, і галузі промисловості все потребують послуг торгових представників.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про мірою це бакалавра, перевірити варіанти з перерахуванням нижче програма. Використовуйте провідну форму, щоб отримати більше інформації. По-перше, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.