Keystone logo

114 Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Промислове виробництво 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Інженерні дослідження
 • Промислове виробництво
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (114)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Промислове виробництво

  Ступінь бакалавра є студентом програми, яка готує студентів до кар'єри в деяких областях, або дає їм освітньої підготовки для подальшого їх дослідження, щоб заробити магістра або кандидата наук. З акцентом в галузі промислового управління, студенти використовують технології та науку, щоб приймати рішення для бізнесу або організації.

  Що таке бакалавра в області виробничого менеджменту? Це інженерна програма, яка вчить, як інженерні навички та досвід керування послугами команди, і готує студентів для роботи в міжнародному середовищі. Програми розрізняються, але приклади класів включають стратегічне управління ресурсами, навички лідерства, сучасні системи планування якості, інноваційний менеджмент, дослідження і розробки, бухгалтерський облік, маркетинг та міжнародної логістики. Поряд з аудиторних занять, програма часто включає в себе проекти та лабораторні роботи.

  Заробіток ступінь бакалавра в області виробничого менеджменту є корисним в ряді напрямків.Студенти мають можливість працювати в різних середовищах, в тому числі старт-ап компаній та міжнародних компаній. Навички, отримані також підготовки випускників у всіх сферах життя.

  Є кілька програм управління промисловим в ряді міжнародних місцях. Залежно від тривалості програми, її розташування та окремого студента, витрати можуть варіюватися зовсім небагато. Зв'яжіться зі школою, безпосередньо, щоб дізнатися, чого очікувати у фінансовому відношенні.

  Ступінь бакалавра в області виробничого менеджменту готує студентів для керівних посадах по всьому світу. Кар'єра назви включають менеджер із закупівель, менеджер з маркетингу, менеджер проекту, що складає менеджер, менеджер з продажу, менеджер ланцюжка поставок, керівник виробництва та бізнес-управління. Галузі промисловості включають біотехнології, нафтохімічної, НПЗ, медицина, сервіс і уряд.

  Якщо ви підозрюєте, що у вас занадто багато відбувається у вашому житті, щоб проводити промислову ступінь управління, не хвилюйтеся. Багато програм пропонують онлайн класів, так що ви можете заробити свій ступінь за власним розкладом і в своєму власному темпі. Наша велика база даних містить список всіх шкіл і програм, які вони пропонують. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.