Keystone logo

46 Бакалаврат Програми в Дослідження дизайну Промисловий дизайн 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Дослідження дизайну
 • Промисловий дизайн
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (46)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Дослідження дизайну Промисловий дизайн

  Особи, зацікавлені в комбінуючи технології та образотворчого мистецтва разом проводити успішну кар'єру в науці промисловості слід розглянути заробляючи ступінь бакалавра в галузі промислового дизайну. Студенти заробляють ступінь в цій області використовуватимуть їх дизайн, візуальні стратегії та інженерні навички, щоб формувати вигляд світу через інновації та дизайн.

  Що таке бакалавр в галузі промислового дизайну? Програма надає студентам з сильною академічної підстави в конструкції та інженерних курсових. Студенти вчаться створювати системи, програми та інші матеріальні цінності та послуги. Ці продукти призначені для використання в бізнес, споживчі, екологічні, медичні та транспортного секторів. На додаток до роботи в напрямку посилення функції, дизайн і технологічні застосування продуктів, студенти закінчать з надійною портфеля, який підкреслює свої досягнення і навички.

  Ця програма є корисним для студентів, які хочуть просувати свої кар'єрні цілі під час навчання розвивати свої дизайнерські навички для практичного використання в польових умовах. Студенти також навчитися використовувати різні інструменти проектування, методології та програмного забезпечення для створення, зміцнення і роблять продукти для задоволення потреб споживачів і роботодавців, так.

  Установи по всьому світу пропонують широкий спектр освітніх траєкторій для потенційних студентів промислового дизайну. Таким чином, витрати і збори, пов'язані з цим вибором ступеня сильно варіюється. Це важливо для людей, щоб досліджувати їх варіантів і відповідних витрат, перш ніж здійснювати будь-якої конкретної школі.

  Після отримання їх бакалаврів, студенти високо працездатного в різних галузях промисловості. Випускники будуть мати чітке і глибоке розуміння того, як використовувати науку, образотворче мистецтво і технологію, щоб отримати впливу більш корисних, більш високооплачувану і плідних кар'єрні можливості в області дизайну промислових.

  Промисловий дизайн промисловість є досить конкурентоспроможними. Особи, зацікавлені в проведенні кар'єру в області слід вивчити всі навчальні варіанти ретельно. Багато закладів пропонують гнучкі онлайн-класи та доступні ціни на навчання, щоб зробити його простіше для студентів, щоб заробити свої ступені, поліпшити свої повноваження і конкурентоспроможність. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.