Keystone logo

12 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Розважальний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Бізнес-дослідження
 • Розважальний бізнес
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Розважальний бізнес

  Ступінь бакалавра є одним з перших видів вищу освіту, що студенти можуть отримати. Під час курсу навчання, студенти часто вважають за краще концентруватися в одному конкретному промисловості, а іноді протягом одного ніші цієї галузі. Якщо студенти побажають додатково розширити свої знання, вони повинні спочатку отримати їх бакалавра.

  Що таке бакалавр в розважальному бізнесі? Цей курс навчання вчить студентів операційних, фінансових та маркетингових аспектів індустрії розваг. Студенти можуть вибрати спеціалізацію в таких областях, як кіно, телебачення або відеоігри. Такі поняття, як бізнес-економіки і розробки контенту для конкретних ринків вчать, і деякі програми пропонують ступеня кандидата практичний досвід в рамках проектів і оплачувані стажування. Пригод студент може вивчати це поле на міжнародному рівні, з багатьох школах, що пропонують програми ведеться повністю англійською мовою.Нерідний, рекомендується застосовувати і курси англійської тести знання.

  Випускники бізнес-розважальні програми, як правило, вважають, що вони отримують практичні навички, такі як хороше управління і облік. Курси зазвичай вчать новітні досягнення в області цифрових технологій, які студенти можуть застосовувати у своєму особистому житті, а також. Крім того, існує багато можливостей для роботи на міжнародному рівні і піднятися на вищі відділи.

  Навчання варіюється в залежності від установи студенти обирають. Міжнародні програми іноді дорожче немісцевих студентів. бізнес-програми розваги зазвичай приймають не менш як три роки, щоб закінчити, і багато хто з них повний робочий день і кампус основі.

  Зі ступенем бакалавра в розважальному бізнесі, студенти мають різні кар'єри в індустрії розваг, відкритих для них. Вони можуть вибрати, щоб стати кінопродюсери або проекту або контент-менеджери.Інші можливості музичних менеджерів, керівників засобів масової інформації та авторських прав, управління роялті. Студенти також можуть вибрати, щоб почати свій власний бізнес з управління розваги, або кар'єру в розважальних журналів і веб-сайтів.

  Студенти повинні досліджувати наявні у них варіанти і розглянути те, що школа може запропонувати найкращі можливості для області вони зацікавлені в. Щоб почати роботу сьогодні, пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши в головній формі.