11 Бакалаврат Програми в Розвиток людських ресурсів 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Адміністративні дослідження
  • Персонал
  • Розвиток людських ресурсів
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Розвиток людських ресурсів

Ступінь бакалавра є надійною ступінь бакалавра, що означає один успішно завершила програму навчання призначений для забезпечення студентів з базовим розумінням поля. Це розуміння включає в свої методи побудови знання, історії та поточних професійних найкращої практики. Більшість програм бакалаврату призначені зайняти від чотирьох до п'яти років, щоб закінчити.

Що таке бакалавр в галузі розвитку людських ресурсів? Це спеціалізована форма ступеня людських ресурсів, який приділяє особливу увагу навчанню співробітників, планування наступності, наставництво, коучинг, і інші методи зміцнення компанії шляхом поліпшення набору навичок своїх працівників в. Ця спеціалізація має акцент традіцонних HR ролей, таких як дозвіл і наймом конфлікту, який допомагає підготувати студентів, які бажають навчання і наставництва ролі більш ретельно, ніж загальні програми роблять.

Переваги заробляючи ступінь бакалавра в галузі розвитку людських ресурсів легко побачити. Спеціалізована курсова робота і консультування в програмі розроблені, щоб допомогти студентам досягти своїх цілей. Курсові гарантує, що кожен випускник має всебічну освіту в наставництва та коучингу практики.

Витрати на бакалавра в галузі розвитку людських ресурсів, як правило, трохи відрізняються від місця до місця, але вони за конкурентними цінами з іншими ступенями. Як правило, їх вартість відображають основні студентські тарифи за навчання університету.

Студенти, які проводять ступінь в галузі розвитку людських ресурсів, як правило, вважають за краще працювати безпосередньо для компанії в HR ролей, які зосереджені на наставництва і навчання, наприклад, в програмах професійної підготовки і розвитку. Вони також знаходять великий успіх в фірмах, які спеціалізуються на наданні цих послуг компаніям в якості зовнішнього постачальника, в тому числі кадрові та ВЕО фірм.

Ступінь програм в галузі розвитку людських ресурсів доступні в різних університетах, як і багато програм в області бізнесу, більшість шкіл пропонують свої курси в цій галузі за допомогою онлайн-навчання модулів в якості альтернативи традиційному досвіду класі. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.