Keystone logo

6 Бакалаврат Програми в Науки про життя Агрономія Розвиток сільських районів 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Науки про життя
  • Агрономія
  • Розвиток сільських районів
Сфери навчання
  • Науки про життя (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Науки про життя Агрономія Розвиток сільських районів

У всьому світі є багато сільських громад, які не мають доступу до адекватних сільськогосподарських або економічних ресурсів. Бакалавр в галузі сільського розвитку дає навички, необхідні для перетворення цих місць в сільськогосподарських виробничих регіонах.

Що таке бакалавр в галузі розвитку сільських районів? Основна мета програми полягає в наданні Вам з методами, які можуть бути використані для поліпшення здоров'я і економіки сільської громади. Протягом навчання ви дізнаєтеся, як реалізувати стратегії сталого розвитку. Ви також кілька курсів з географії, економіки та влади. Деякі програми вимагають, щоб Ви підібрали концентрацію, таких як здоров'я населення і благополуччя або розробки природних ресурсів.

Навички, які ви придбати з програми можуть бути використані для надання допомоги країнам, що розвиваються громад у всьому світі. Ви можете допомогти в цих регіонах процвітати, надаючи їм інструменти, необхідні для створення стійкої економіки.Ваше знання сільського господарства та економіки можуть бути застосовані до широкого кола професій, і забезпечити роботу не повинно бути важко.

Ступінь бакалавра займає близько чотирьох років, щоб завершити, хоча деякі студенти закінчують програму в якості лише три. Вартість вашої освіти варіюється від школи до школи. Перед застосуванням до програми, ви повинні досліджувати навчання і зборів коледжу, щоб переконатися, що ви можете дозволити собі витрати на реєстрацію.

Програм розвитку сільських районів прищепити вам з низкою перекладаються навичок, і є багато роботодавців, які можуть оцінити ваш рівень підготовки. Студенти часто займають позиції з муніципальними органами влади, рибальство, туристичних агентств, медичних корпорацій, федеральних агентств і некомерційних організацій. Крім того, загальні для випускників працювати в організаціях, які спеціалізуються на торгівлі продовольством і глобальних проблем в галузі розвитку.

Є багато коледжів по всьому світу, які пропонують програми розвитку сільських районів. Якщо ви готові допомогти сільським громадам процвітати, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.