Keystone logo

15 Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Інженерія виробництва Розробка продуктів 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Інженерні дослідження
  • Інженерія виробництва
  • Розробка продуктів
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Інженерні дослідження Інженерія виробництва Розробка продуктів

Ступінь бакалавра є бакалаврська програма, як правило, першого ступеня придбала професіоналами. Він може стояти на своїх власних або використовуватися в якості відправна точка для придбання майстрів або доктора наук. Програми бакалаврату зазвичай тривають від трьох до чотирьох років, і будуть завершені через поєднання лабораторних робіт, лекцій, і самостійного вивчення.

Що таке бакалавр в галузі розвитку продукту? Цей ступінь часто служить відгалуженням або доповненням до маркетингової тлі. Вона зосереджена на контроль шляху продукт займає від концепції до дизайну, маркетингу, до появи в торговому залі. Хоча ця програма ступінь часто фокусується на дизайн одягу та маркетингу, є також програми бакалаврату, доступні для проектування виробів і в інших областях, і ті, які мають більш загальний фокус.

Переваги заробляти ступінь бакалавра в галузі розробки продукту, насамперед, потрібно зробити з гнучкістю ступеня років.Цей ступінь програма включає в себе елементи маркетингу, економіки, фінансів та управління для отримання випускників з всебічну освіту в областях, пов'язаних з бізнесом, продажу та в роздріб.

Вартість бакалавра в галузі розробки продукту варіюється залежно від того, студенти обирають для участі. Програма зазвичай займає чотири роки, щоб закінчити, які повинні мати на увазі, при визначенні сумарних витрат на заробляючи ступінь.

Більшість випускників зі ступенем бакалавра в галузі розробки продукту вирішили взяти роботу в галузі роздрібної торгівлі. Вони можуть працювати на вже існуючій компанії в якості менеджера покупця або роздрібної або йти на роботу для себе в якості дизайнера, декоратора, або Personal Shopper. Так мірою забезпечує гарний огляд індустрії роздрібної торгівлі, випускники мають велику гнучкість, коли справа доходить до кар'єри, які вони можуть переслідувати.

Вивчення в Інтернеті є відмінним способом, щоб отримати ступінь бакалавра в галузі розробки продукту на свій власний графік, навіть якщо ви вже працюєте повний робочий день.Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.