Keystone logo

16 Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Креативне мистецтво Скульптура 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Мистецтвознавство
  • Креативне мистецтво
  • Скульптура
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Креативне мистецтво Скульптура

Бакалавр 'и ступінь бакалавра, що студенти заробляють після успішного завершення трьох до п'яти років коледжу або університету програми. Після закінчення школи, студенти готові почати кар'єру в області їх спрямованості, або шукати вищої освіти в аспірантурі.

&nbsp

Що таке бакалавра в галузі скульптури? Цей фокус програми спеціалізується на підготовці студентів до успішної художники, зокрема, як скульпторів. Більшість програм вимагають, щоб студенти на заняття, які піддають їх найбільш поширених скульптури середовищ, в тому числі металу і дерева. Студенти часто також отримаєте можливість спробувати свої сили в лиття скульптури. В результаті, навчальний план є досить широким, щоб гарантувати, що студенти отримують технічні навички в ряді областей все ще будучи в змозі зосередитися на конкретному середовищі.

&nbsp

Цей ступінь особливо вигідно, тому що він підсилює студентів 'творчості та технічного художні здібності.Вони є ключовими компонентами, що художники повинні принести будь-якій формі мистецтва для того, щоб бути успішним.

&nbsp

Ці програми, як правило, розрізняються за вартістю від школи до школи, в значній мірі засновані на шкільних 'и розміру і місця розташування. Більш конкретні дані про вартість навчання і реєстраційних зборів доступна через кожну програму 'и Приймальна комісія.

&nbsp

Бакалавр в галузі скульптури досить універсальну ступеня. Випускники цих програм є всі інструменти, які їм потрібні, щоб продовжити кар'єру в якості професійних скульпторів. Тим не менше, ці ж навички можуть бути застосовані в різних інших способів, у тому числі моделі рішень для архітектури та дизайну інтер'єру. Щороку, число випускників також перейти до заповнити взуття їхніх вчителів і викладачів, створення кар'єри як скульптура інструкторів.

&nbsp

Скульптура є дуже корисним шлях дослідження, і багато студентів прагнуть вступити в програмах по всьому світу щодня.Якщо ви зацікавлені в пошуку програми, час, щоб почати пошук зараз. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.