Keystone logo

41 Бакалаврат Програми в Професійні дослідження Соціальні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (41)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Професійні дослідження Соціальні науки

  Ступінь бакалавра є одним з найбільш популярних варіантів в світі для аспірантурі, і один фантастичний варіант ступінь професійного бакалавра. Ці програми, як правило, зосереджені на кар'єрі додатків і навчання, надаючи студентам більш широкі можливості працевлаштування, коли вони закінчили.

  Один великої площі ви можете отримати ступінь професійного бакалавра в соціально наука. Але те, що професійний бакалавр в галузі соціальних наук? Цей ступінь розроблений, щоб допомогти студентам дізнатися про поведінку людей і товариств, а також про те, як внести поліпшення в світі. Курси можуть включати в себе такі теми, як економіка, політологія, психологія, соціальна справедливість, соціальна політика, іноземні мови, філософія, зв'язку, і навіть дитячого розвитку.

  Студенти з бакалавра в області соціальних наук побачите, що вони мають підвищений перевагу в конкуренції на світовому ринку праці.Інші переваги включають в себе широку базу знань, які можуть бути легко застосовані в ході кар'єри, а також зміцнення зв'язку, вирішення проблем і навичок критичного мислення.

  Вартість отримання диплома в галузі соціальних наук може варіюватися в широких межах, так як це залежить від безлічі факторів, починаючи від структури програми до вибору кожного студента. Це дуже важливо для тих, хто зацікавлений, щоб ретельно вивчити школу вони хочуть відвідувати, щоб визначити, чи буде це хороший фінансовий підходить для них.

  Є багато різних кар'єри, які можуть здійснюватися з однією з цих ступенів, в тому числі соціального працівника чи вчителя. Студенти можуть отримати кар'єру в галузі охорони здоров'я, освіти, державного управління, правової системи, некомерційних організацій, або навіть приватних компаній. Вони можуть вибрати, щоб зосередитися на певних областях, таких як соціальна робота з людьми похилого або з проблемною молоддю.

  Якщо ви зацікавлені в досягненні ступеня професійного бакалавра в області соціальних наук, то ви можете почати шукати потрібну програму сьогодні. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.