Keystone logo

44 Бакалаврат Програми в Педагогіка Спеціальна освіта 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Педагогіка
 • Спеціальна освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (44)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Педагогіка Спеціальна освіта

  Бакалавр в галузі спеціальної освіти готує вчителів для практики інклюзивної освіти для людей з обмеженими можливостями. Учасники програми ступеня дізнатися методи викладання для навчання та розвитку вміння учнів з фізичними та навчання інвалідів, які потребують спеціалізованої підтримки в отриманні освіти.

  Що таке бакалавра в галузі спеціальної освіти? Це ступінь бакалавра дає студентам основи розширення прав і можливостей, пропагандистської, поведінки та освіти методів навчання і підтримки осіб з обмеженими можливостями. Спеціальний курсових освіту широко охоплює навички і розуміння, необхідні для роботи з особливими потребами студентів у класній кімнаті або соціальних послуг. Учасники вивчити фізичні та розумові відхилення, які вимагають спеціальної освіти та їх вплив на процес навчання і розвитку. Вони залишають програму, здатну успішно працюють з дітьми та виховання людей з різними потребами.Студенти можуть вибрати, щоб зосередити свою курсові на їх цікавлять областях, таких як методи оцінки або спеціалізації по інвалідності, для того, щоб адаптувати свої кар'єри після закінчення навчання.

  Студенти вигоду від заснування спеціальної освітньої програми у спеціальній інструкції потреб у поєднанні з опцією, щоб зосередитися на області, що цікавить. Випускники готуються до кар'єри в інклюзивну освіту з розумінням студентів з особливими потребами, мережі взаємної підтримки на місці і навичками, щоб заповнити важливу роль в шкільній системі і в суспільстві.

  Спеціальні освітні програми ступеня, яка зазвичай триває чотири роки, щоб закінчити. Ставки Вартість варіюватися залежно від установи. Майбутні студенти повинні дізнатися з кожної установи, щоб отримати чітке уявлення про витрати часу і навчання, необхідного для завершення програми.

  Спеціальні випускники освітніх готові до викладацької кар'єри і допоміжних студентів з різноманітних потреб у навчанні.Випускники програми можуть витратити кар'єру виховання та розвитку дітей у класній кімнаті, або вони можуть вибрати для роботи в інших потужностей. Особливою ступенем освіти кваліфікується випускникам працювати в оцінці та пропаганді в школах або в громаді.

  Особи, зацікавлені в кар'єрі в галузі спеціальної освіти можна знайти правильний інститут, щоб переслідувати ступінь їх за допомогою функції пошуку нашу велику базу даних шкіл. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.