Keystone logo

91 Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Статистика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Економічні дослідження
  • Статистика
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (91)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Економічні дослідження Статистика

Ступінь бакалавра присуджується після завершення 120 семестрових кредитів. Це звичайно займає студентів близько чотирьох років цілеспрямованого дослідження, щоб закінчити. В рамках мірою, студенти беруть участь в загальноосвітніх курсів і провести залишок свого часу на заняття з особливе значення для великих. Ці міри, часто необхідні до людей може отримати доступ до бажаних професій.

Що таке бакалавр в галузі статистики? Основним може мати широкий фокус, що включає принципи математики, а також ряд методів, використовуваних в статистиці. Основні курси будуть зосереджені на математиці, прикладної математики, математичної статистики, і суміжні дисципліни математики. Інші теми можуть включати в себе фінанси, економіка, аналіз товарного ринку, промислової статистики, статистики державної політики, та інші засновані на кар'єрі переваг студента.

Є деякі важливі переваги, доступні для людей, які заробляють мірою це бакалавра.Вони часто можуть перейти безпосередньо в задоволенні позицій кар'єри. З сильною академічної фону, випускники можуть знайти, що їхні можливості роботи більш різноманітними і більш прибутковим, ніж для однолітків без ж навчального тлі.

Витрати, пов'язані з даною програмою можна сильно варіювати від однієї школи до іншої і, особливо, через міжнародні кордони. Майбутні студенти повинні переглянути свої варіанти, зв'язавшись школи безпосередньо.

Після закінчення школи, люди можуть, природно, прагнуть посади статистиків. Тим не менш, є ряд можливостей, доступних. Вони включають в себе роботу в пробному тестуванні та оцінці продукції в таких галузях, як автомобілебудування, фармацевтичної та софтверних компаній. Деякі випускники знаходять роботу робітники на державних посадах, природоохоронних відомств і національної оборони. Діапазон можливостей дуже широкий і дозволяє багато особистого вибору.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про цю програму і її можливості кар'єри, погляньте на список програм і супровідних документів свинцю. Щоб знайти школи підходящі до вашої ситуації, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.