Keystone logo

8 Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство Стратегічне лідерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Дослідження в галузі управління
  • Лідерство
  • Стратегічне лідерство
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Дослідження в галузі управління Лідерство Стратегічне лідерство

Студенти, які успішно завершили запропонованого курсову в великому коледжі, як правило, присвоюється ступінь бакалавра. Цей диплом буде слідувати за високі дослідження школи, а також для студентів, які продовжують свою освіту, передувати майстер 's і докторська рівня курсову.

Що таке бакалавр в області стратегічного лідерства? Ця програма включає в себе ступінь міждисциплінарного курсову, щоб розвинути лідерські здібності студентів, знайомство з організаціями та вирішення проблем здібностей. З цією метою деякі з класів в навчальній програмі може включати в себе Введення в організаційне керівництво Принципи управління та організаційної психології. Кожна з цих областей дослідження зосередитися на відточуючи навички вирішення проблем для застосування в корпоративної або управлінської обстановці.

Бакалавра в області стратегічного лідерства може принести користь студентам, розвиваючи сильні аналітичні навички та лідерські здібності, які будуть корисні в майже будь-якій ситуації.Це, в поєднанні з його акцентом на розробці рішень, перетворить будь-який випускник в проблему суперзіркою решателя.

Навчання і збори, пов'язані з цією мірою буде розраховуватися на основі ряду факторів. Щоб отримати краще уявлення про те, що ваші витрати можуть бути, ви можете дізнатися в приймальній офісі вашої школи.

Ряд перспектив роботи будуть доступні для випускників зі ступенем бакалавра в області стратегічного лідерства. Лідерські навички розроблені протягом курсова програми часто добре переводяться на керівні позиції в корпоративному середовищі. Інші потенційні можливості включають в себе роботу з акцентами на консультування та навчання. Такі посади, як директор навчання, менеджер з підбору персоналу або організаційної стратег будуть все використовувати здібності та навички, розроблені в програмі ступеня. Ще один варіант для випускників, щоб розглянути, проте, проводить консультації незалежно один від одного для інших компаній і клієнтів.

Є іноді варіанти, що дозволяють студентам отримати ступінь бакалавра в області стратегічного лідерства через онлайн-навчання і завершення курсових робіт. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.