30 Бакалаврат Програми в Стратегічний маркетинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Стратегічний маркетинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (30)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Стратегічний маркетинг

програмами бакалаврату призначені для підготовки студентів до роботи в області кар'єри, яка тісно пов'язана з полем дослідження. В останні роки зростання спеціалізації на цьому рівні ступеня привела до творення нових і конкретних цільових великих програм, покликаних допомогти кандидатам бути конкурентоспроможними, оскільки вони працюють в напрямку своїх професійних цілей.

Що таке бакалавр в області стратегічного маркетингу? Це програма ступеня маркетингу, яка була спеціально побудована так, щоб підкреслити, що курсову досліджує, як компанії позиціонувати себе і змусити себе виділитися на ринку. Стратегічний маркетинг як специфічний в маркетингу навичок як більш загального поля досліджується, як і його історія, і традиційні маркетингові тактики вивчаються за допомогою цілей цієї конкретної спеціальності.

Вигоди від ступеня бакалавра в області стратегічного маркетингу легко зрозуміти, для тих студентів, чия основна кар'єра цілі включають в себе, допомагаючи компаніям диференціювати себе від своїх конкурентів, і допомагаючи їм залишатися конкурентоспроможними в умовах мінливого ринку. Знання, отримані спеціально розроблений для підтримки цих цілей.

Витрати на бакалавра в області стратегічного маркетингу трохи відрізняються від місця до місця. Розуміння основної навчання коштує школа буде стягувати плату студентів, як ви це ключ, і ця інформація може бути отримана безпосередньо з перспективних шкіл, як ви з ними зв'язатися.

Кар'єра в області стратегічного маркетингу, як правило, у відділі корпорації, в будинку маркетингу або консалтингової фірми, але вони також включені в суміжних областях, таких як суспільні відносини.Кандидати, які отримали ступінь, як правило володіють знаннями і кваліфікацією, щоб отримати посади початкового рівня в цій галузі і проводити їх протягом перших п'яти до десяти років розвитку кар'єри.

Більшість бізнес-програм, які пропонують ступеня в області стратегічного маркетингу також пропонують онлайн версії своїх пропозицій курсу в якості модулів дистанційного навчання. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.