Keystone logo

24 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Стратегія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Бізнес-дослідження
  • Стратегія
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (24)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Стратегія

Ступінь бакалавра становить близько чотирьох років цілеспрямованої роботи. Це Бакалаврат включає в себе вивчення загальноосвітніх предметів, як математика і фундаментальних наук. Інші курси зосередити зусилля на об'єктах, що мають відношення до конкретних великим. Ступінь бакалавра часто є необхідною умовою для працевлаштування, а також необхідні для в'їзду в наукових ступенів.

Що таке бакалавра в області стратегії? Ця область дослідження може привести природно в аспірантуру, як стратегічне планування або стратегічної комунікації. Деякі навчальні заклади пропонують області спеціальності в рамках програми. Теми включають психології спілкування, статистика, етику спілкування, стратегії зі зв'язків з громадськістю, управління базами даних і креативну рекламу. Це не рідкість для програм відточують на зв'язку, зв'язки з громадськістю та рекламних методів. Використання Інтернету та соціальних медіа також може бути важливим напрямком дослідження.

Є деякі важливі переваги, доступні для студентів у цій програмі. Вони можуть розраховувати доступу до кваліфікованих інструкторів і спеціалістів, які в даний час користуються успіхом у різних галузях промисловості. Студенти в цій програмі можуть мати можливість брати участь у стажуваннях, які дають їм багато практичний досвід.

Витрати на навчання та зборів може змінюватися багато між школами і, зокрема через кордони країн. Майбутні студенти повинні зв'язатися зі своїми привілейованих навчальних закладів для отримання конкретної інформації про цих витрат.

Випускники можуть розраховувати на вступ в професійному світі, як їх недавно придбані навички і знання користуються великим попитом. Компанії, що займаються зв'язками з громадськістю та реклами, особливо голодний для кваліфікованих випускників. Робота може бути знайдений з некомерційними організаціями, великими корпораціями і оптових і виробничих компаній.Назви Вакансії включають в себе інтерактивний фахівець з маркетингу, координатор рахунки, торговий представник, рекламні агенти продажів, а ринок аналітики.

Якщо ви готові, щоб почати кар'єру в стратегії промисловості, скористатися моментом, щоб розглянути варіанти в списку програм. Використовуйте провідну форму, щоб отримати більше інформації. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.