39 Бакалаврат Програми в Страхування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Страхування
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (39)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Бакалаврат Програми в Страхування

   Заробіток ступінь бакалавра в області страхування відмінна можливість для людей, які хочуть, щоб підготувати для динамічного кар'єру в страховому бізнесі. Це привабливий шлях до вивчення різних видів страхування, різні робочі місця у промисловості та підготовка національних іспитів видачі дозволів. Студенти, що отримали ступінь в галузі страхування може стати професіоналами в області управління ризиками і страхування, державних установ і некомерційних організацій.

   Що таке бакалавра в області страхування? Цей ступінь озброює студентів з необхідними знаннями для досягнення успіху, такі як розуміння того, як ризики управляються і фінансуються в діловому світі. Дослідження зосереджені на страхування життя і здоров'я, особистого страхування, комерційного страхування, страхового права та управління ризиками. Учасники програми також дізнаєтеся про допомогу окремим особам і підприємствам управляти ризиками відносно великих втрат і в осяжному майбутньому проблем.

   Є рясні причин, чому люди вибирають, щоб продовжити бакалавра в області страхування ступеня. Наприклад, програма вчить різні навички, такі як аналітичне мислення, кількісного аналізу, побудови команди та інноваційної вирішення проблем. Студенти можуть передбачити вивчати принципи і стратегії для управління всіма аспектами страхової галузі.

   Витрати на програми, будуть відрізнятися в залежності від установи, і ступінь, як правило, займає від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Фізичні особи повинні ретельно наукові школи, щоб переконатися, що програма відповідає їх цілі.

   Випускники даної програми користуються попитом на все більш конкурентоспроможних кар'єру в страховій галузі, і може стати актуаріїв, агентів або брокерів, менеджерів з корпоративного ризику, фахівці з планування нерухомості, представників на місцях і страхове шахрайство слідчим. Інші можливості включають роботу в якості претензій регуляторів, керуючих втрати коштів, валютних трейдерів, андеррайтерів і ризик-менеджерів.Студенти розвивають глибоке розуміння того, що це бере, щоб стати страхування професійної, зосередивши увагу на виділених принципів етики та соціальної відповідальності.

   Багато міжнародні можливості для програми існують з широким спектром університетів. Онлайн класи ідеальний варіант для людей, які живуть у віддалених районах по всьому світу. Альтернативи Веб-задовольнити студентів, які вимагають гнучкого графіка. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.