Keystone logo

11 Бакалаврат Програми в Виконавські види мистецтва Кінематографія Сценарна майстерність 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Виконавські види мистецтва
  • Кінематографія
  • Сценарна майстерність
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Виконавські види мистецтва Кінематографія Сценарна майстерність

Заробіток ступінь бакалавра в області сценарна є чудовою можливістю для тих людей, які хочуть покращити свої навички і зробити їх пристрасть реальністю. Студенти, що отримали ступінь в кінодраматургії може працювати в галузях мистецтва, розваг і відпочинку.

Що таке бакалавра в області сценарна? У навчанні, це спосіб оснащення студентів з необхідними знаннями для досягнення успіху в сценарний кар'єри, з концентрацією на візуального розповіді. Вона поєднує навчання з різних дисциплін, таких як гуманітарні науки, англійська мова, філософію, історію та образотворчого мистецтва для навчання студентів про навички, необхідних для сценарний промисловості. Учасники програми отримають потужну розуміння переплелися природі тема, сюжет, дія, характер, візуальні ефекти, і діалог. Крім того, ступінь закликає до співпраці і глобальної взаємодії з однолітками і викладачами, щоб запалити творчий потенціал і уяву.

Є кілька причин, чому студенти обирають, щоб заробити ступінь бакалавра в області Screenwriting ступеня. Наприклад, програма вчить ряд навичок, таких, як писати для кіно і телебачення, середнього перетворення, компоненти сценарію, і переписування та редагування сценаріїв. Студенти можуть розраховувати на курси в галузі гуманітарних, публічних виступів, творчого письма, англійською, Шекспір, теорії літератури, сценариста, семінарів, листи, публікації, й історії.

Видатки за програмою варіюються і залежать від університету. Навчальна програма триває від трьох до чотирьох років. З цієї причини, дуже важливо для потенційного студента до наукові школи повністю, щоб забезпечити, що програма, пропонована відповідає їх цілі.

Випускники програми виявляються часто користуються високим попитом на все більш конкурентних кар'єри, таких як сценаристів, режисерів і продюсерів на телебаченні, кіно і засобів масової інформації. Інші варіанти кар'єри включають роботу в якості редакторів, драматургів, авторів і журналістів.

Численні міжнародні можливості для програми існують з різними університетами. Онлайн класи виняткових варіант для студентів, які живуть у віддалених районах світу з обмеженим доступом у приміщення. Веб-вибори також підходить для студентів, які вимагають гнучкого графіка. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.