Keystone logo

4 Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Сімейний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Бізнес-дослідження
 • Сімейний бізнес
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Бізнес-дослідження Сімейний бізнес

  Ступінь бакалавра є ступінь бакалавра, як правило, в період від трьох до п'яти років. Після досягнення ступінь бакалавра, випускник може бути готова вступити поле кар'єри. Завершення бакалаврату курсових часто вимогою для професійного зростання протягом поточного кар'єри, а також. Деякі студенти можуть вибрати, щоб переслідувати більш високі цілі освіти після закінчення школи.

  Багато студентів хочуть знати, що бакалавр в сімейний бізнес? Цей ступінь програма розроблена, щоб допомогти людям розвивати розуміння, необхідні для успішного управління бізнесом володіє і управляє сім'я. Класи, як правило, вчать такі теми, як управління власності, спадкування і стратегічних відносин. Студенти знайти шляхи для досягнення спільних цілей, конфліктів адрес і створювати плани на майбутнє компанії.

  Студент може надійти в діловій програмі з кількох причин.Навички часто дізналися забезпечити стратегії, щоб допомогти невелика компанія стала життєздатною в більш широкий ринок і вижити в більш конкурентному середовищі.

  Важко передбачити вартість сімейного бізнесу ступеня. Варіації між програмами і потрібний фокус людини вплине на витрати, необхідні для виконання основних. Кожна установа має свої власні витрати реєстрації, прейскурант на послуги та навчання. З цієї причини, дуже важливо, щоб майбутній студент досліджує варіанти ретельно.

  Багато хто, хто в'їжджає в сімейному бізнесі майор вже є компанія, щоб працювати на після закінчення або поточної позиції в організації. Тим не менш, це далеко від норми. Справді, багато великих корпорацій почали як невеликий сімейний бізнес і зацікавлені в залученні кваліфікованих фахівців для розробки місцевих відділень або проблеми таким чином, що продовжує оригінальну бізнес-модель компанії.

  Місцеві та міжнародні освітні можливості часто доступні. Коли індивід обмежується географією або за розкладом, онлайн-курси часто забезпечують гнучкість, необхідну для досягнення ступеня. Якщо ви зацікавлені в просуванні своєї кар'єри, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.